reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Dali ci dziś utulić go? Jak wagowo?
Dominiczek z kolegami jedzie na wycieczkę pierwsza😁, będzie dobrze!❤
Dziś się nie tulilismy, bo miałam tylko te 30 min, a mały miał szczepienie, ja pobierana krew dużo papierologii no i też akurat jadł bo się dopominał.. Eh mama nie ma szczęścia :) ale damy radę a wagowo niedługo do 1900 dobrniemy ważne że ogólne zdrowie jest w porządku i czuję się dobrze. W płuckach chyba też sporo siły bo płaczę naprawdę głośno :)a potem był smoczek i spanko. Nawet nie wiem kiedy te minuty zleciały.
 
reklama
Odwiedziny byly, Dominiczek jutro o 10.00 ma transport do Katowic. Rano w piątek będzie badany i też tego samego dnia zabieg. Jeśli będzie ok po kontroli to niedziela-poniedziałek wróci na Ujastek.
Dziś było trochę skarg na Dominiczka. Dowiedziałam się że to mały łobuz który nie daje się położnym nudzić :) generalnie jak to powiedziała położna, gdyby umiał chodzić to wyszedł by z inkubatora. Dominiczka jest pełno w całym inkubatorze, oczywiście nie podoba mu się sonda z jedzonkiem więc manipuluje przy niej i położne muszą co chwilę mu poprawiać. Gdyby nie ten wyjazd mały miałby już ćwiczenia oddechowe, ogólnie jest ok. Lekarka powiedziała że na sali noworodków to już są mocno stabilne dzieci. Ja jutro jadę oczywiście do Katowic podpisać zgody itp. Zostaje tam do niedzieli. Nie wpuszcza mnie do małego, ale chcę być możliwie jak najbliżej niego. Dominiczek nie jedzie tam sam, inne maluchy też jadą do Katowic wtedy co on.
...i bardzo dobrze, zuch chłopak, a nie tam zaraz łobuziak. Niech wiedzą, babki, że w pracy są, a nie ploteczkach i kawusi😉🤣zdrówka Dominiś...forumowa ciotka jest całym sercem z Tobą😍❤wiem, że będzie dobrze😘💪✊
 
Dziewczyny co ja przezylam.. Telefon że test na Covid u małego niejednoznaczny, przełożyli transport na 14sta zrobili drugi test.. Miał być wynik o 11stej..zadzwonili przed chwilą że ujemny.. Powiem Wam że myślałam że osiwieje że stresu. Raz że Covid, dwa te oczka nie byłyby operowane..
 
Dziewczyny co ja przezylam.. Telefon że test na Covid u małego niejednoznaczny, przełożyli transport na 14sta zrobili drugi test.. Miał być wynik o 11stej..zadzwonili przed chwilą że ujemny.. Powiem Wam że myślałam że osiwieje że stresu. Raz że Covid, dwa te oczka nie byłyby operowane..
Wiola zmroziło mnie jak przeczytalam początek. Dobrze, że jednak wynik ujemny. I wcale nie chodzi o to, że oczka by czekaly. Dużo, naprawdę dużo zdrówka wam życzę, jest bardzo potrzebne, chyba najwazniejsze
 
reklama
Do góry