reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

reklama
Możesz go widywać codzień? Te przykrości z którymi się borykalas już ogarnięte?
Już wychodzę na prostą.. Tak psychicznie. Teraz mamy dwa razy odwiedziny po godzinkę czasem więcej. Staramy się mocno wykorzystać ten czas. Szczerze powiem że w tym roku wyczerpałam limit nieszczęść, musi być dobrze... Ciągle to sobie powtarzam.
Wiecie, przez ostatnie pare razy małego odwiedzał mój mąż. Ja nie byłam w stanie funkcjonować. Pani neurologopeda powiedziała mi że wczesniaki mają taką tęsknotę za mamą, za bliskością z mamą, że gdy mają do wyboru czy się przytulać czy zjeść, zawsze wybiorą to pierwsze nawet kosztem tego jakby miały być głodne. Wtedy coś we mnie pękło. Jak byłam ostatnio przytulałam tego maluszka ile mogłam, śpiewałam mu, bujałam.. On jest silniejszy ode mnie.
 
Sama widzisz, cokolwiek by się nie działo dzieci dają potężna moc!
Dominiczek tak cudownie walczył o życie, taka drobinka a tak niesamowicie silna ❤️
Ty jesteś jego siła, ty dałaś jemu życie, o które tak walczył.
 
@Wiola35* Też się cieszę, że napisałaś, i że u Dominiczka ok. A Tobie życzę dużo sił. Jak sama napiszesz, to co przechodzisz w ostatnim czasie, to byłoby za dużo dla wielu osób. Dobrze, że szukałaś pomocy, że poszłaś do psychologa.
 
Ja również cieszę się że się odezwałaś 🙂 tak czułam że z Dominikiem jest ok. Przykro mi z powodu tych przeżyć mam nadzieję że w najbliższym czasie wszystko się wyprostuje... Trzymam kciuki abyście już nie długo byli wszyscy razem w domu. A z Dominika to już duży chłopak 🥰
 
@Wiola35* i powiem Ci tak po cichutku, że kiedy przeczytałam to co napisałaś o wcześniaczkach (że woli być głodny ale przytulony) to wyłam jak bóbr. Niesamowicie silna z Ciebie kobieta i masz niesamowicie silnego synka ❤️
 
@Wiola35* i powiem Ci tak po cichutku, że kiedy przeczytałam to co napisałaś o wcześniaczkach (że woli być głodny ale przytulony) to wyłam jak bóbr. Niesamowicie silna z Ciebie kobieta i masz niesamowicie silnego synka ❤
Dziękujemy bardzo😘. Też wyłam ale chyba te słowa które mi ta Pani powiedziała były mi potrzebne i wiedziałam, że muszę wziąść się w garść, nie mogę się poddać bo on bardzo na mnie liczy ❤️
 
Jak widać jesteśmy już puckiem :). Pani położna zrobiła mi niespodziankę i podesłała smsa z informacją że mały śpi, jak widać jedzonko jest :). 10 ml pijemy już z butelki :) reszta sonda ale pomału a do przodu. Jest dobrze :)
 

Załączniki

  • image_3865_20201109_225740.jpg
    image_3865_20201109_225740.jpg
    105 KB · Wyświetleń: 265
reklama
Jak widać jesteśmy już puckiem :). Pani położna zrobiła mi niespodziankę i podesłała smsa z informacją że mały śpi, jak widać jedzonko jest :). 10 ml pijemy już z butelki :) reszta sonda ale pomału a do przodu. Jest dobrze :)
Jestem pod wrażeniem tego małego człowieka. Jest naprawdę cudowny, trzymam za was kciuki jeszcze bardziej.
Jak będziesz u małego to wyprzytulaj od ciotki.
 
Do góry