reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

reklama
Chcialam Wam pokazać Dominiczka w pierwszym ubranku. Co prawda szpitalnym no ale. Dzisiaj był mój mąż, zmieniał pieluchę także dumny bardzo ❤️. Dominiczek wazy 2500 i je już naprawdę sporo z butelki. Pani doktor chwali!!
 

Załączniki

  • image_39413_20201111_121109.jpg
    image_39413_20201111_121109.jpg
    116,5 KB · Wyświetleń: 296
  • image_39311_20201111_121037.jpg
    image_39311_20201111_121037.jpg
    125,4 KB · Wyświetleń: 285
@Wiola35* Ale różnica między pierwszym Jego zdjęciem!! No już taki duży chłopak. Boże Wy naprawdę już zaraz wyjdziecie do domu i będziecie już w komplecie!
Cuda się zdarzają [emoji7][emoji7][emoji847][emoji847]!!!!!! Bardzo bardzo się cieszę [emoji3590][emoji3590]
 
Jaki elegancki ! ❤️
Ten maluch potrafi góry przenosić! Pewnie w życiu osiągnie baaardzo dużo 😍
Wiola a ty jak się masz?
 
Jaki elegancki ! ❤
Ten maluch potrafi góry przenosić! Pewnie w życiu osiągnie baaardzo dużo 😍
Wiola a ty jak się masz?
Jakoś sobie powoli odżyłam. Dzisiaj nie mogłam pojechać bo starszaka tak bolał ząb że na cito szukałam kogokolwiek kto pomoże w święto 😔. Maz mi też nagrał filmik jak mały płaczę (przed zmianą pieluchy) i naprawdę jak usłyszałam ta "moc płucek" to sama się poryczałam.
 
Znalazłaś dentystę? Kurde święto plus covid masakra w temacie...
A ty, chodzisz wciąż do psychologa?
Nie znam reszty twoich kłopotów ale nawet walka o Dominika na pewno wiele Cie kosztowała, dbaj o siebie!
A z innej beczki, podziwiam Twojego męża, mój się bał wziąć na ręce maleństwa a większe były niż twój! A wszelkich inkubatorow itp to się bal jak nie wiem! Twój jest bardzo dzielny, super!
 
reklama
Chcialam Wam pokazać Dominiczka w pierwszym ubranku. Co prawda szpitalnym no ale. Dzisiaj był mój mąż, zmieniał pieluchę także dumny bardzo ❤. Dominiczek wazy 2500 i je już naprawdę sporo z butelki. Pani doktor chwali!!
Właśnie przeczytałam historie. Słoneczko niech rośnie zdrowo. Pozdrowionka i.moc uścisków 😘
 
Do góry