reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Domowa apteka czyli zdrowie i uroda

reklama
ja juz opryszczki daaawno nie mialam tz przy wiekszym przeziebieniu cos tam wylazilo, ale moment sie chowalo, ale tez tylko zovirax uzywalam, chociaz kieeeedys mialam taki hardcore, ze usta mialam wysypane jak jakas tredowata i wtedy zuzylam chyba 2 opakowania zoviraxu i guzik to dalo,a trzymalo sie dziadostwo kilka dni.

napiszcie mi czy te specyfiki na rozstepy zostawialy jakis film na skorze?, bo ja nie cierpie uczucia lepkosci czy czegos wlasnie.
 
ja się leczę naturalnie- inhalacje i picie sk, wit. lewoskrętna z flawonoidami ,
na podniesienie żelaza: floradix - także preparat naturalny

a co do rozstępów w 1 ciąży używałam mustelle, w drugiej vichy, a teraz krem z babydream i balsam z ziaja po 3 miechu :)
 
ja miałam opryszczkę jakiś czas temu i smarowałam Hascovirem i lekarz kazał brać Heviran .
Witaminy to brałam Prenatal Duo, ale teraz w aptece polecono mi tańsze a też osobno kapsułka DHA
Vita-Miner Prenatal DHA
a smaruję się Palmersem - mnie ten zapach odpowiada :D
 
ja miałam chyba tylko 1 raz w życiu opryszczkę, ale wirusa dostawałam kilka razy na pewno, bo czułam swędzenie warg I zbiżający się wyprysk I jak posmarowałam pasta do zębów to mi nie wyskakiwała.
także ja na opryszczkę mogę polecić paste do zębów :wink::-D
 
Właśnie też zastanawiam się czym tu dobrze zabezpieczyć twarz, bo przy synku wyszły mi przebarwienia pod oczami i niestety nie zeszły po porodzie. Korektor teraz to mój przyjaciel. Zimą trochę mniej widac, a latem tragedia. Kosmetyczka powiedziała mi, że kto ma tendencje do przebarwień może mieć albo pod oczami, albo pod nosem, jak wąsy.
 
reklama
Już zamówiłam krem ochoronny perfecta mama, nie wiem czemu ale nie można go nigdzie dostać, udało się znaleźć w jednej aptece internetowej, mam nadzieję, że to nie błąd strony i faktycznie mają go na stanie :)
Link do: PERFECTA | PERFECTA MAMA | Krem Ochronny Przeciw Przebarwieniom Hormonalnym | Wizaż24
28578_250.jpg
 
Do góry