reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Domowe mamy oglądają seriale:)

beata po dniu z moim bobaskiem teaz marze albo o spaniu albo tak jak Ty o posmianiu, ale mało kabaretów ogladam bo cos nie moge na naszych polskich podstawowych serialach dostrzec. A wiecie co lubiłam; Gotowe na wszystko, ale chyba teraz nie leci, albo leci na programach których nie mam:(
 
reklama
a ja własnie oglądam przepis na zycie;) maz w pracy do rana, dzieci spia.... (miki od 18:40, starszaki od 20 ) ;-) ale jestem padnieta.....
 
Liza słyszałam o tym serialu i zdarzyło mi sie raz obejrzec, miałam ochote jeszcze kiedys pooglądac, nawet szukałam na ipli, ale jakos zapomniałam potem i teraz miprzypomniałas:)
 
A ja po obejrzeniu top model jestem zniesmaczona, kompletnie to do mnie nie przemawia, a większość dziewczyn myli modeling z pozowaniem do seks gazety.

Też oglądam pierwszą miłość i na wspólnej ale bez ciśnienia. Jak opuszczę nawet cały tydzień to histerii nie będzie, he he

Za to baaardzo spodobał mi się Voice of Poland!
 
Top model i mnie nie przypadl do gustu. Rozumiem, ze laski chca zabłysnąc w szol biznesie, ale watpie zeby na dluzsza mete to wszystko poskutkowalo. Nic nie slychac o tych z poprzednich edycji… Na telewizje sensu stricto mam malo czasu, dlatego vod jest dla mnie wybawieniem. W poniedzialek znalazlam na Ence Dr house’a i dla niego teraz stracilam glowe :)
 
Ja z wielkim zapałem oglądam ''na wspólnej'',''przepis na życie'' na tvn i nie przegapiłam żadnego odcinka.a jak mam wiecej czasu to na TLC oglądam ''żony nowego jorku'',''słodki biznes'',''valastro gotuje'',''miami ink''a na zone reality ''patrol na plaży bondi'';)
 
reklama
Do góry