reklama

Domowe porządki

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Agnexx, 13 Wrzesień 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

Mam pytanie, co lubicie robić w domu, a czego unikacie, jak ognia ???

Ja lubię prasować... ;D
    Niecierpię zmywać naczyń ...i myć okien... :(

2. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Odkad siedze w domu na L4, to nic nie lubie w nim robić, bo po prostu mi się znudziło, bo ciągle to samo.

Ale nigdy nie lubiłam zmywac naczyń.
    Acha i nie nawidze sprzatac w łazience. Ale w pokojach lubie sprzatac.

Właśnie dziś miałam pozmywac podłogi, ale się niestety zasiedziałam przed komperm i chyba na jutro to zostawie.l

3. reklama
  4. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Niecierpię prasować koszul i obierać ziemniaków, nie lubię myć okien....cholera, po co ja wyszczególniam...Ja w ogóle nie lubię robienia porządków...ale obowiązki to obowiązki

5. minozka

minozka Fanka BB :)

nie lubie, nienawidze gotowania!!!! za to moge upiec ciasto.. np. marchewkowe ..mniam mniam...
    lubie myc okna, bo przy plastikowych nie ma duzo roboty. nie lubie myc naczyn, dlatego kupiłam zmywarke

6. Liriel

minozka zarzuć przepisem na to ciasto marchewkowe ;D

7. minozka

minozka Fanka BB :)

się robi! :D

Składniki: 1 i 1/4 szkl. oleju, 4 jaja, 2 szkl. drobno utartej marchewki, 2 szkl. mąki 2 szkl. cukru, 2 łyżeczki proszku do pieczenia, 2 łyżeczki cynamonu, 2 łyżeczki sody szczypta soli, orzechy, rodzynki
    polewa: czubata łyżka kakao, 4 łyżeczki cukru łyżeczka masła, 2 łyżeczki zimnej wody
    Sposób przyrządzania: Jaja utrzeć z cukrem na puszystą masę. Dodawać stopniowo mąkę i olej, na końcu marchew, proszek do pieczenia, sodę, cynamon, orzechy i rodzynki. Piec w temp. 180 st., ok. 40 min.
    Polewa: wszystkie składniki połączyć i gotować na bardzo małym ogniu aż do rozpuszczenia cukru. Smarować zimne ciasto. Pyszne z serkiem waniliowym.

ja piekę bez bakaliów, a przepołowione ciasto smaruję derkiem danio waniliowym ( na średniej blaszce to  zuzywam ok. 4 opakowań).

aaa i lubie jak troche polezy w lodówce, ale nie za długo

8. zozanka

zozanka Fanka BB :)

ja ogólnie nie lubię sprzątać ale cóż mąż tego za mnie nie zrobi więc muszę, uwielbiam gotować i piec ale zazwyczaj wychodzą mi zakalce :-[ a najbardziej nienawidzę sprzątać i wysłuchiwać mojego mężą pedanta że to xle doszorowałam albo to źle zrobiłam :mad:

9. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

ja tez dołaczam do tych co nielubia sprzatac ;D
    nie mówie ze lubie zarastac brudem ale porzadki nie sa tym co lubie najbardziej a teraz korzystajac z okazji ze mam wymówke - małe dziecko - wynajełam pania która za niewielka opłata robi to za mnie raz w tygodniu gruntownie łacznie z prasowaniem którego nieznosze organicznie fuj!
    ja tylko ew. poodkurzam i zmyje gary na biezaco noo chyba ze jest mąż to on to robi bo jak nie to musi sie zajmowac dzieckiem

10. reklama
  11. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

mój maz tez jest upierdliwy ale odkad sam tez ma duzo pracy to odpuscił

12. Liriel

minozka ślicznie dziękuję za przepis :laugh:

Poleć forum