reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Domowy test ciazowy z krwi

Dołączył(a)
16 Sierpień 2019
Postów
14
Witam,jestem ciekawa co sądzicie na temat testów gazowych z krwi wykonywanych w domu. Dzisiaj 21dc zrobiłam i negatywny,nie wiem czy mu wierzyć czy nie 🙁 test o czułości 25
 
reklama
W 21dc cyklu raczej nie wyjdzie żaden test bo może się nawet jeszcze zarodek nie zagnieździł jeśli wogole doszło do zapłodnienia.
 
W 21tc to Ci żaden test nie wyjdzie.
Płytkowe mają najniższą czułość 10mlU, więc jeśli te z krwi mają 25mlU, to jeszcze później wyjdą pozytywne.
 
Hmm, tylko pytanie czy stężenie beta hCG jest takie samo we krwi jak i w moczu. I czy tak samo szybko rośnie. Czy ktoś może wie?
 
Hmm, tylko pytanie czy stężenie beta hCG jest takie samo we krwi jak i w moczu. I czy tak samo szybko rośnie. Czy ktoś może wie?
We krwi jest szybciej dlatego dla niecierpliwych najlepiej beta, ale tak wcześnie nie wyjdzie.chyba.ze owulację miałaś w pierwszych dniach cyklu co się.rzadko.zdarza ale.czasami bywa.
 
Do góry