reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dopajanie maluchów

ewdawit

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mamuśki, czy dopajacie maluszki w takie upały? Nie mam czasu na czytanie wszystkich postów i nie wiem czy były wzmianki na ten temat. Ja daję wodę przegotowaną z glukozą (samej wody nie chce pić, krzywi się i wypluwa smoczek :() albo zaparzam koper włoski i też dosładzam glukozą. A jak tam u Was.

reklama

Liriel

Rozwiązania
0
Ja kupiłam Julii herbatkę uspakajającą Hippa (bo nie zawiera koperku który mojej małej szkodzi), bynajmniej nie uspokaja ta herbatka, ale Julce smakuje. Wypija tego koło 100ml dziennie, znaczy nie codziennie tylko w te gorące dni....kurcze, coś niegramatycznie mi się pisze, ale skupić się jakoś dzisiaj na niczym nie mogę :-[

Dorin

mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07
Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
hej!
Ja dopajam tez herbatkami Hippa (glównie z kopru, ale i tez na trawienie i uspokajającą). Wody nie chce niestety pic :mad:

Dorin

Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
I daję jej tak z 2 razy dziennie po 125 ml

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
A ja daje cyca dosyć często w te upały,jeszcze nie dopajałam ale cały cas sie nad tym zastanawiam.Przecież nasze mleczko się dostosowuje i jak jest gorąco,to leci więcej "picia".Zresztą mój mały nie toleruje żadnych smoczków ani butelek,kilka razy próbowałam dać koperek na brzuszek i nie wchodzi w rachubę.

Dorin

Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
Gabi - jak ja karmiłam piersią to też niczym innym nie dopajałam, bo to w zupełności wystarczy.

Magdabial

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
my też tylko na cycku ;D zastanawiam się cały czas nad jakąś herbatką, ale sama nie wiem.... podobno cycek najlepszy na wszystko, nawet w te upały..

reklama
B

Basia80

Gość
hej
my tez glownie cycek ale 1 raz dziennie (czasem dwa) daje joli herbatke hippa uspakajajaca pomieszana z ta na trawienie wczesniej byl koperek i tez chetnie pila :)
aletka - slonko powiedz mi jak zrobic cos tak fajowskiego zeby kilka zdjec miec na jednym :) strasznie mi sie to podoba!!!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Martakamila2019 Dopajanie Potrzebuję porady 4
A dopajanie przy karmieniu piersia? Karmienie piersią 6
MelciaAmlecia Dopajanie Potrzebuję porady 11
Patrycha.ha dopajanie niemowlaka BB położna radzi mamom 15
milena1706 Dopajanie noworodka Noworodek 24
iwo:) Dopajanie przy karmieniu mieszanym Żywienie 2
joasiek1977 Dopajanie niemowlaka Zdrowe dziecko 9
pie-czarka dopajanie Żywienie 453
saratonie Dopajanie Karmienie piersią 8
B dopajanie maluszka? Jedzeniowe ABC 5
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 132
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
Czoperka Wózki styczniowych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2017 298
tami_dj Dekoracje kącików dla naszych maluchów Dzieci urodzone w październiku 2015 59
T Zajęcia dodatkowe dla maluchów w Warszawie Warszawa 3
asia88 USG fotki maluchów Dzieci urodzone w lutym 2015 112
fragolina Plan dnia naszych Maluchów - strategie, rytuały, itd. Dzieci urodzone w czerwcu 2014 25
martOocha Zdjęcia naszych maluchów 8m+ Dzieci urodzone w październiku 2013 23
aniam141 Zakupy dla mam i maluchów :) Dzieci urodzone w lutym 2015 1427
BB_Anna Wokół naszych maluchów - zdrowie, pielęgnacja, karmienie itd. Dzieci urodzone w lutym 2014 110
Pyśka_:) Rozszerzamy dietę naszych maluchów. Dzieci urodzone w lipcu 2013 288
vinga89 Rozszerzenie diety naszych maluchów Dzieci urodzone w październiku 2012 508
forever_young Ubranka naszych Maluchów Dzieci urodzone w czerwcu 2011 347
D Do młodych zmęczonych mam wymagających maluchów ;) Młodziutkie mamy 5
forever_young Muzycznie dla maluchów Dzieci urodzone w czerwcu 2011 14
mikaaa Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach Dzieci urodzone w grudniu 2012 118
Jadźka87 Starszak w grupie maluchów? Porady prawnika 3
K Pielęgnacja i zdrowie naszych maluchów Dzieci urodzone w maju 2012 646
E rozszerzanie diety naszych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2012 175
E Pielęgnacja naszych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2012 467
M salmonella enteritidis i e.cola u maluchów Zdrowe dziecko 12
A fajne konkursy dla maluchów Archiwum 2 - 3 latki 2
H Angielski dla Maluchów 2 - 5 lat Ogłoszenia - Warszawa 0
R Zajęcia umuzykalniające dla maluchów 0-4,5 - czy warto uczęszczać na nie z maluchem Roczniaki i dwulatki 0
Asionek31 Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj Dzieci urodzone w październiku 2011 181
klariss1 Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D Dzieci urodzone w grudniu 2011 390
Aestima Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 3338
devi Pokoiki i kąciki naszych maluchów Dzieci urodzone w sierpniu 2011 268
J Używane zabawki edukacyjne dla maluchów w Częstochowie Ogłoszenia - Częstochowa 0
sylvanas Spotkanie wszystkich lutowych mam i maluchów Dzieci urodzone w lutym 2011 60
zebrra Zdrowie naszych maluchów Dzieci urodzone w czerwcu 2011 10
E Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady Archiwum mam styczniowych'11 274
K Smaczne i szybkie przepisy- wszystko dla maluchów i nie tylko Żywienie 5
K Angielski dla maluchów? Szkoły 22
AgataW Odróżnianie kolorów i kształtów u maluchów. W jakim wieku? Rozwój i zabawy 15
agrafka80 Bajeczki, książeczki i WWW dla maluchów Dzieci urodzone w listopadzie 2009 46
M Lista sierpniowych mam 2011 i plci maluchów (bez komentarzy!) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 3
ironia Nasze wyprawki dla maluchów Czerwcowe archiwum 229
Aestima Ruchy naszych maluchów Czerwcowe archiwum 1021
marzena9 Ruchy i kopniaczki naszych maluchów Archiwum mam majowych'11 1041