reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dopajanie maluchów

ewdawit

Fanka BB :)
Mamuśki, czy dopajacie maluszki w takie upały? Nie mam czasu na czytanie wszystkich postów i nie wiem czy były wzmianki na ten temat. Ja daję wodę przegotowaną z glukozą (samej wody nie chce pić, krzywi się i wypluwa smoczek :() albo zaparzam koper włoski i też dosładzam glukozą. A jak tam u Was.

reklama

Liriel

Ja kupiłam Julii herbatkę uspakajającą Hippa (bo nie zawiera koperku który mojej małej szkodzi), bynajmniej nie uspokaja ta herbatka, ale Julce smakuje. Wypija tego koło 100ml dziennie, znaczy nie codziennie tylko w te gorące dni....kurcze, coś niegramatycznie mi się pisze, ale skupić się jakoś dzisiaj na niczym nie mogę :-[

Dorin

mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07
Miasto
Manchester
hej!
Ja dopajam tez herbatkami Hippa (glównie z kopru, ale i tez na trawienie i uspokajającą). Wody nie chce niestety pic :mad:

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Miasto
Olsztyn
A ja daje cyca dosyć często w te upały,jeszcze nie dopajałam ale cały cas sie nad tym zastanawiam.Przecież nasze mleczko się dostosowuje i jak jest gorąco,to leci więcej "picia".Zresztą mój mały nie toleruje żadnych smoczków ani butelek,kilka razy próbowałam dać koperek na brzuszek i nie wchodzi w rachubę.

Dorin

mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07
Miasto
Manchester
Gabi - jak ja karmiłam piersią to też niczym innym nie dopajałam, bo to w zupełności wystarczy.

Magdabial

Miasto
Gdańsk
my też tylko na cycku ;D zastanawiam się cały czas nad jakąś herbatką, ale sama nie wiem.... podobno cycek najlepszy na wszystko, nawet w te upały..

reklama
B

Basia80

Gość
hej
my tez glownie cycek ale 1 raz dziennie (czasem dwa) daje joli herbatke hippa uspakajajaca pomieszana z ta na trawienie wczesniej byl koperek i tez chetnie pila :)
aletka - slonko powiedz mi jak zrobic cos tak fajowskiego zeby kilka zdjec miec na jednym :) strasznie mi sie to podoba!!!

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
Martakamila2019 Dopajanie Potrzebuję porady 4
A dopajanie przy karmieniu piersia? Karmienie piersią 6
MelciaAmlecia Dopajanie Potrzebuję porady 11
Patrycha.ha dopajanie niemowlaka BB położna radzi mamom 15
milena1706 Dopajanie noworodka Noworodek 24
iwo:) Dopajanie przy karmieniu mieszanym Żywienie 2
joasiek1977 Dopajanie niemowlaka Zdrowe dziecko 9
pie-czarka dopajanie Żywienie 453
saratonie Dopajanie Karmienie piersią 8
B dopajanie maluszka? Jedzeniowe ABC 5
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 1951
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
Czoperka Wózki styczniowych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2017 298
tami_dj Dekoracje kącików dla naszych maluchów Dzieci urodzone w październiku 2015 59
T Zajęcia dodatkowe dla maluchów w Warszawie Warszawa 3
asia88 USG fotki maluchów Dzieci urodzone w lutym 2015 112
fragolina Plan dnia naszych Maluchów - strategie, rytuały, itd. Dzieci urodzone w czerwcu 2014 25
martOocha Zdjęcia naszych maluchów 8m+ Dzieci urodzone w październiku 2013 23
aniam141 Zakupy dla mam i maluchów :) Dzieci urodzone w lutym 2015 1427
BB_Anna Wokół naszych maluchów - zdrowie, pielęgnacja, karmienie itd. Dzieci urodzone w lutym 2014 110
Pyśka_:) Rozszerzamy dietę naszych maluchów. Dzieci urodzone w lipcu 2013 288
vinga89 Rozszerzenie diety naszych maluchów Dzieci urodzone w październiku 2012 508
forever_young Ubranka naszych Maluchów Dzieci urodzone w czerwcu 2011 347
D Do młodych zmęczonych mam wymagających maluchów ;) Młodziutkie mamy 5
forever_young Muzycznie dla maluchów Dzieci urodzone w czerwcu 2011 14
mikaaa Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach Dzieci urodzone w grudniu 2012 118
Jadźka87 Starszak w grupie maluchów? Porady prawnika 3
K Pielęgnacja i zdrowie naszych maluchów Dzieci urodzone w maju 2012 646
E rozszerzanie diety naszych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2012 175
E Pielęgnacja naszych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2012 467
M salmonella enteritidis i e.cola u maluchów Zdrowe dziecko 12
A fajne konkursy dla maluchów Archiwum 2 - 3 latki 2
H Angielski dla Maluchów 2 - 5 lat Ogłoszenia - Warszawa 0
R Zajęcia umuzykalniające dla maluchów 0-4,5 - czy warto uczęszczać na nie z maluchem Roczniaki i dwulatki 0
Asionek31 Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj Dzieci urodzone w październiku 2011 181
klariss1 Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D Dzieci urodzone w grudniu 2011 390
Aestima Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 3338
devi Pokoiki i kąciki naszych maluchów Dzieci urodzone w sierpniu 2011 268
J Używane zabawki edukacyjne dla maluchów w Częstochowie Ogłoszenia - Częstochowa 0
sylvanas Spotkanie wszystkich lutowych mam i maluchów Dzieci urodzone w lutym 2011 60
zebrra Zdrowie naszych maluchów Dzieci urodzone w czerwcu 2011 10
E Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady Archiwum mam styczniowych'11 274
K Smaczne i szybkie przepisy- wszystko dla maluchów i nie tylko Żywienie 5
K Angielski dla maluchów? Szkoły 22
AgataW Odróżnianie kolorów i kształtów u maluchów. W jakim wieku? Rozwój i zabawy 15
agrafka80 Bajeczki, książeczki i WWW dla maluchów Dzieci urodzone w listopadzie 2009 46
M Lista sierpniowych mam 2011 i plci maluchów (bez komentarzy!) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 3
ironia Nasze wyprawki dla maluchów Czerwcowe archiwum 229
Aestima Ruchy naszych maluchów Czerwcowe archiwum 1021
marzena9 Ruchy i kopniaczki naszych maluchów Archiwum mam majowych'11 1033