reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

dopajanie maluchów

ewdawit

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mamuśki, czy dopajacie maluszki w takie upały? Nie mam czasu na czytanie wszystkich postów i nie wiem czy były wzmianki na ten temat. Ja daję wodę przegotowaną z glukozą (samej wody nie chce pić, krzywi się i wypluwa smoczek :() albo zaparzam koper włoski i też dosładzam glukozą. A jak tam u Was.

reklama

Liriel

Rozwiązania
0
Ja kupiłam Julii herbatkę uspakajającą Hippa (bo nie zawiera koperku który mojej małej szkodzi), bynajmniej nie uspokaja ta herbatka, ale Julce smakuje. Wypija tego koło 100ml dziennie, znaczy nie codziennie tylko w te gorące dni....kurcze, coś niegramatycznie mi się pisze, ale skupić się jakoś dzisiaj na niczym nie mogę :-[

Dorin

mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07
Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
hej!
Ja dopajam tez herbatkami Hippa (glównie z kopru, ale i tez na trawienie i uspokajającą). Wody nie chce niestety pic :mad:

Dorin

Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
I daję jej tak z 2 razy dziennie po 125 ml

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
A ja daje cyca dosyć często w te upały,jeszcze nie dopajałam ale cały cas sie nad tym zastanawiam.Przecież nasze mleczko się dostosowuje i jak jest gorąco,to leci więcej "picia".Zresztą mój mały nie toleruje żadnych smoczków ani butelek,kilka razy próbowałam dać koperek na brzuszek i nie wchodzi w rachubę.

Dorin

Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
Gabi - jak ja karmiłam piersią to też niczym innym nie dopajałam, bo to w zupełności wystarczy.

Magdabial

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
my też tylko na cycku ;D zastanawiam się cały czas nad jakąś herbatką, ale sama nie wiem.... podobno cycek najlepszy na wszystko, nawet w te upały..

reklama
B

Basia80

Gość
hej
my tez glownie cycek ale 1 raz dziennie (czasem dwa) daje joli herbatke hippa uspakajajaca pomieszana z ta na trawienie wczesniej byl koperek i tez chetnie pila :)
aletka - slonko powiedz mi jak zrobic cos tak fajowskiego zeby kilka zdjec miec na jednym :) strasznie mi sie to podoba!!!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Karmienie piersią 6
MelciaAmlecia Potrzebuję porady 11
Patrycha.ha BB położna radzi mamom 15
milena1706 Noworodek 24

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry