reklama

dopajanie maluchów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2005' rozpoczęty przez ewdawit, 29 Lipiec 2005.

1. ewdawit

ewdawit Fanka BB :)

Mamuśki, czy dopajacie maluszki w takie upały? Nie mam czasu na czytanie wszystkich postów i nie wiem czy były wzmianki na ten temat. Ja daję wodę przegotowaną z glukozą (samej wody nie chce pić, krzywi się i wypluwa smoczek :() albo zaparzam koper włoski i też dosładzam glukozą. A jak tam u Was.

2. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Ja kupiłam Julii herbatkę uspakajającą Hippa (bo nie zawiera koperku który mojej małej szkodzi), bynajmniej nie uspokaja ta herbatka, ale Julce smakuje. Wypija tego koło 100ml dziennie, znaczy nie codziennie tylko w te gorące dni....kurcze, coś niegramatycznie mi się pisze, ale skupić się jakoś dzisiaj na niczym nie mogę :-[

3. reklama
  4. Dorin

Dorin mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07

hej!
    Ja dopajam tez herbatkami Hippa (glównie z kopru, ale i tez na trawienie i uspokajającą). Wody nie chce niestety pic :mad:

5. Dorin

I daję jej tak z 2 razy dziennie po 125 ml

6. Gabi

Gabi maj'05 kwiecień '09

A ja daje cyca dosyć często w te upały,jeszcze nie dopajałam ale cały cas sie nad tym zastanawiam.Przecież nasze mleczko się dostosowuje i jak jest gorąco,to leci więcej "picia".Zresztą mój mały nie toleruje żadnych smoczków ani butelek,kilka razy próbowałam dać koperek na brzuszek i nie wchodzi w rachubę.

7. Dorin

Gabi - jak ja karmiłam piersią to też niczym innym nie dopajałam, bo to w zupełności wystarczy.

8. Magdabial

Magdabial Fanka BB :)

my też tylko na cycku ;D zastanawiam się cały czas nad jakąś herbatką, ale sama nie wiem.... podobno cycek najlepszy na wszystko, nawet w te upały..

9. Basia80

Basia80 Gość

hej
    my tez glownie cycek ale 1 raz dziennie (czasem dwa) daje joli herbatke hippa uspakajajaca pomieszana z ta na trawienie wczesniej byl koperek i tez chetnie pila :)
    aletka - slonko powiedz mi jak zrobic cos tak fajowskiego zeby kilka zdjec miec na jednym :) strasznie mi sie to podoba!!!

10. reklama

Poleć forum