reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dopajanie przy karmieniu mieszanym

iwo:)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2013
Postów
4 168
Witam karmimy się mieszanie pół na pół. Mała je Bebilon Comfort a mimo to zaczęły się problemy z kupką. Słyszałam że na takim karmieniu nie trzeba dopajać jednak może wtedy kupki były by częściej.
Ile takie dziecko powinno pić wody ewntulanie herbatki dziennie? Są jakies wytyczne?
 
reklama
Wiktor tez był dokarmiany, dostawał wodę/herbatkę a kupy i tak robił raz na tydzień, pewnego dnia samo przeszło
Zośka jest tylko na cycu i też rzadko robi kupy, czasem co drugi dzień, czasem co 3-4 dni a bywało też że robiła raz na tydzień, o dopajaniu nie ma mowy bo nie chce pić z żadnej butelki :dry: jak robiła kupy raz na tydzień to zaczęłam podawać jej debridat i po nim robi częściej
 
Dzieci kp mogą robić kupę co 3 godziny a mogą robić raz na tydzień. Nie wiem natomiast jak to się ma do karmienia mieszanego, bo jednak mm nie jest wchłaniane w 100% jak mleko mamy, więc kupa powinna być zdecydowanie częściej. Może próbuj pić rumianek - działa przeczyszczająco, więc gdy nakarmisz dziecko piersią to powinno go/ją delikatnie ruszyć. Tylko nie za dużo tego rumianku. p.s. kupka może być zielonkawa po nim. A dopajanie powinno być między posiłkami.
 
Do góry