reklama

Dopajanie przy karmieniu mieszanym

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez iwo:), 15 Grudzień 2014.

1. iwo:)

iwo:) Moderator

Witam karmimy się mieszanie pół na pół. Mała je Bebilon Comfort a mimo to zaczęły się problemy z kupką. Słyszałam że na takim karmieniu nie trzeba dopajać jednak może wtedy kupki były by częściej.
    Ile takie dziecko powinno pić wody ewntulanie herbatki dziennie? Są jakies wytyczne?

2. aureolcia

aureolcia Fanka BB :)

Wiktor tez był dokarmiany, dostawał wodę/herbatkę a kupy i tak robił raz na tydzień, pewnego dnia samo przeszło
    Zośka jest tylko na cycu i też rzadko robi kupy, czasem co drugi dzień, czasem co 3-4 dni a bywało też że robiła raz na tydzień, o dopajaniu nie ma mowy bo nie chce pić z żadnej butelki :dry: jak robiła kupy raz na tydzień to zaczęłam podawać jej debridat i po nim robi częściej

3. reklama
  4. Cherie87

Cherie87 Fanka BB :)

Dzieci kp mogą robić kupę co 3 godziny a mogą robić raz na tydzień. Nie wiem natomiast jak to się ma do karmienia mieszanego, bo jednak mm nie jest wchłaniane w 100% jak mleko mamy, więc kupa powinna być zdecydowanie częściej. Może próbuj pić rumianek - działa przeczyszczająco, więc gdy nakarmisz dziecko piersią to powinno go/ją delikatnie ruszyć. Tylko nie za dużo tego rumianku. p.s. kupka może być zielonkawa po nim. A dopajanie powinno być między posiłkami.

Poleć forum