reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dopajanie

O ropiejacym oczku tez wiem cos nie cos, u nas u jednej corci problem sam sie rozwiazal po miesiacu a z Zuzia bylo gorzej, mnostwo kropli i masaze nic nie pomoglo i w wieku 10mies mala miala zabieg przetykania kanalika i dopiero od tamtej pory mamy spokoj z tym oczkiem, moja rada masaze masaze i jeszcze raz masaze do bolu kilka razy dziennie jesli tylko jest taka mozliwosc, ja niestety zbyt sie nie przyladalam do masowania zwyczajnie z braku czasu ale u nas lekarka powiedziala ze nie obylo by sie bez zabiegu.
 
reklama
Jestem mile zaskoczona, że tak szybko odpowiadacie :) Bardzo dziękuję!!
Masuję jej oczka, ale zapewne wiesz Olis23, że to nie jest takie proste... Staram się przy każdym zakraplaniu masować, ponieważ ten masaż trwa zaledwie kilka sekund, na więcej mi Agatka nie pozwala. Dzisiaj rano żeby zakroplić jedno oczko zużyłam całą fiolkę kropelek! Wszystko było mokre... tylko nie oczko :) Pediatra również mi mówiła o zabiegu, jeśli to ma pomóc to trzeba zrobić, byle wszystko było OK.
 
Barbara jesli juz zdecydujesz sie na zabieg to jak najwczesniej bo moje dziecko bylo za duze za duzo rozumialo trauma straszna i ten placz, nas ochrzanili ze tak dlugo zwlekalismy (olkulista zwlekala, w koncu zminilam) a i jesli to zatkany kanalik to zadne krople nie pomoga niestety glownie masaz nawet jak chwile ma plakac to masuj to dla jej zdrowia, przy zabiegu uwierz dziecko placze o wiele gorzej
 
Do góry