reklama

Dorabianie...

czym można się zajmować w czasie oczekiwania na poród i opieki nad maluszkiem, aby dorobić/zaro

1. umilowana

umilowana Początkująca w BB

Skoro powstała taka grupa to widocznie zaistniała taka potrzeba. I dobrze. Ja się właśnie zastanawiam co tu zrobić żeby dorobić ale się nie narobić.. Bo przecież czas dla dziecka jest... bezcenny. Mój Dawid ma 7 miesięcy. Na upartego mogłabym przy nim coś robić. Ale nie mam zielonego pojęcia co! Myślałam o wzięciu drugiego dziecka pod opiekę ale chyba Dawidek jest jeszcze za mały na kolegę a ja zbyt mało ogarnięta. Trzeba mieć przy nim jednym oczy dookoła głowy a co dopiero przy dwójce... Ma któraś jakiś pomysł?

2. VanessaMK

VanessaMK Początkująca w BB

Witam,

Ja mam 2-letnia coreczke i wlasnie zajelam sie robieniem kolczykow. Mysle ze to calkiem niezle zajecie :) kaski zawsze troche wpadnie :)

3. reklama
  4. marysia868

marysia868 mama Macieja

ja również robie kolczyki,ale trzea miec klientele bo ardzo dużo dziewczyn robi kolczyki.. trzeba byś bardzo orginalnym

5. momo1975

momo1975 Fanka BB :)

6. agrawa

agrawa Zaangażowana w BB

dziewczyny, ja rowniez zmagalam sie z takim problemem. Moze nie z braku kasy, ale bardziej z braku zajecia i nurtujacej nudy.
    Zaczelam pisac bloga, jest ogrom mozliwosci zwiazanych z dorabianiem w Internecie, ale trzeba sie dobrze rozpoznac w temacie, zeby nie stracic czasu i pieniedzy na cos co sie nawet nie zwroci. Jak chcecie to zapraszam na moja strone, opisuje tam rozne sposoby dorabiania i nie pobieram za to zadnych pieniedzy :-D Kobieta w domu | Praca w domu | Praca dla kobiet w domu | Ciąża | Dziecko | Macierzyństwo |

Jesli chodzi o kolczyki - tez to robilam jeszcze przed ciaza, niestety rynek jest dosc mocno nasycony w tej branzy, wkurzylam sie ze zainwestowalam kase w koraliki i narzedzia, a ze sprzedazy mozna powiedziec wplywala tak niewielka kwota ze az zenada :-( sprzedalam caly sprzet - nawet mi sie zwrocilo. Jak macie klientele to super, bo to i dobra zabawa jest :-)

7. G-a

G-a Początkująca w BB

po długich poszukiwanich i testowaniach rózności wzięłam się za sprzedaż kosmetyków i chemii gospodarczej FM GROUP. Na kosmetykach zarobek 10, 20 zł od szt. i nie trzeba działalności. Nie ma obowiązku kupowania w m-cu, zeby zacząc wstarczy starter mini za 30 zł.

Też myslałam o bizuterii,,ale bałam się, że przy dzieciach za dużo tych drobnych koralików i wzięłam się za kartki (póki co hobby).

Poleć forum