reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

dorabianie/zarabianie w ciąży i po porodzie

czym można się zajmować w czasie oczekiwania na poród i opieki nad maluszkiem, aby dorobić/zaro

Dorabianie...

Miasto
Koszalin
Rozwiązania
0
Skoro powstała taka grupa to widocznie zaistniała taka potrzeba. I dobrze. Ja się właśnie zastanawiam co tu zrobić żeby dorobić ale się nie narobić.. Bo przecież czas dla dziecka jest... bezcenny. Mój Dawid ma 7 miesięcy. Na upartego mogłabym przy nim coś robić. Ale nie mam zielonego pojęcia co! Myślałam o wzięciu drugiego dziecka pod opiekę ale chyba Dawidek jest jeszcze za mały na kolegę a ja zbyt mało ogarnięta. Trzeba mieć przy nim jednym oczy dookoła głowy a co dopiero przy dwójce... Ma któraś jakiś pomysł?

reklama
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Witam,

Ja mam 2-letnia coreczke i wlasnie zajelam sie robieniem kolczykow. Mysle ze to calkiem niezle zajecie :) kaski zawsze troche wpadnie :)

marysia868

mama Macieja
Miasto
łódź
Rozwiązania
0
ja również robie kolczyki,ale trzea miec klientele bo ardzo dużo dziewczyn robi kolczyki.. trzeba byś bardzo orginalnym

agrawa

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
dziewczyny, ja rowniez zmagalam sie z takim problemem. Moze nie z braku kasy, ale bardziej z braku zajecia i nurtujacej nudy.
Zaczelam pisac bloga, jest ogrom mozliwosci zwiazanych z dorabianiem w Internecie, ale trzeba sie dobrze rozpoznac w temacie, zeby nie stracic czasu i pieniedzy na cos co sie nawet nie zwroci. Jak chcecie to zapraszam na moja strone, opisuje tam rozne sposoby dorabiania i nie pobieram za to zadnych pieniedzy :-D Kobieta w domu | Praca w domu | Praca dla kobiet w domu | Ciąża | Dziecko | Macierzyństwo |

Jesli chodzi o kolczyki - tez to robilam jeszcze przed ciaza, niestety rynek jest dosc mocno nasycony w tej branzy, wkurzylam sie ze zainwestowalam kase w koraliki i narzedzia, a ze sprzedazy mozna powiedziec wplywala tak niewielka kwota ze az zenada :-( sprzedalam caly sprzet - nawet mi sie zwrocilo. Jak macie klientele to super, bo to i dobra zabawa jest :-)

G-a

Rozwiązania
0
po długich poszukiwanich i testowaniach rózności wzięłam się za sprzedaż kosmetyków i chemii gospodarczej FM GROUP. Na kosmetykach zarobek 10, 20 zł od szt. i nie trzeba działalności. Nie ma obowiązku kupowania w m-cu, zeby zacząc wstarczy starter mini za 30 zł.

Też myslałam o bizuterii,,ale bałam się, że przy dzieciach za dużo tych drobnych koralików i wzięłam się za kartki (póki co hobby).

Do góry