reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

doradzcie cos

Dołączył(a)
3 Styczeń 2017
Postów
10
dziewczyny ,wiem ze duzo osob hejtuje takie tematy .Ale jestem w kropce a boje sie wykonac kolejny test ciazowy bo tak dlugo zsie staramy o drugie dziecko.dzis mam dzien spodziewanej miesiaczki,nie pojawila sie bole mam slabsze niz miesiazkowe,mam sile bole glowy.dzis po raz wierwszy zmierzylam.temp w pochwie i wyszlo 37,2
do tego doszly dusznosci. jak to jest z ta temka czy wyza moze oznaczac ciaze?
prosze tylko bez uszczypliwosci
 
reklama
dziewczyny ,wiem ze duzo osob hejtuje takie tematy .Ale jestem w kropce a boje sie wykonac kolejny test ciazowy bo tak dlugo zsie staramy o drugie dziecko.dzis mam dzien spodziewanej miesiaczki,nie pojawila sie bole mam slabsze niz miesiazkowe,mam sile bole glowy.dzis po raz wierwszy zmierzylam.temp w pochwie i wyszlo 37,2
do tego doszly dusznosci. jak to jest z ta temka czy wyza moze oznaczac ciaze?
prosze tylko bez uszczypliwosci
Zrób badanie z krwii beta HCG da Ci 100% pewności co do ciąży.
 
dziewczyny ,wiem ze duzo osob hejtuje takie tematy .Ale jestem w kropce a boje sie wykonac kolejny test ciazowy bo tak dlugo zsie staramy o drugie dziecko.dzis mam dzien spodziewanej miesiaczki,nie pojawila sie bole mam slabsze niz miesiazkowe,mam sile bole glowy.dzis po raz wierwszy zmierzylam.temp w pochwie i wyszlo 37,2
do tego doszly dusznosci. jak to jest z ta temka czy wyza moze oznaczac ciaze?
prosze tylko bez uszczypliwosci

Nie kieruj się takimi objawami na tym etapie. Chęć zajścia w ciąże może być tak silna ze pewne objawy można siebie po prostu wmówić. Najlepiej jeśli okres nie przyjdzie do jutra to zrób badanie krwii jeśli chcesz mieć 100% pewności. A potem powtórz badanie by sprawdzić przyrost.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
niestety w naszej przychodni nie robia tego badania..chodzi mi tylko o to czy ktos mial podobnie no i jak jest z ta tamp
 
Objawy ciążowe nie występują na takim etapie, stres i wiele innych czynników ma wpływ na okres, ewentualnie miałaś później owu, to i okres Ci się spóźnia.
Test możesz zrobić, żeby stresem nie wydłużać cyklu, a w kolejnym spróbować z testami owu.
 
niestety w naszej przychodni nie robia tego badania..chodzi mi tylko o to czy ktos mial podobnie no i jak jest z ta tamp

Jeśli okres masz regularnie, to test w dniu spodziewanej miesiączki powinien już spokojnie coś wykazać jeśli jesteś w ciąży. Jak napisał moje poprzedniczka dużo rzeczy może mieć wpływ na opóźnienia. Wiec możesz tylko zrobić test żeby się przekonać.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Predzej czy pozniej test ciazowy wykonac musisz. Jak staracie sie o dziecko to latwo sobie wkrecac rozne objawy albo nadinterpretowac te ktore sa.
Nie masz innego wyjscia, musisz czekac i powtorzyc test. Jak bedzie negatywny wychodzic musisz isc do gina.
 
reklama
Pierwszym objawem ciazy jest pozytywna beta hcg. I ewentualnie brak miesiaczki.
Zaden inny objaw nie potwierdzi ciazy na 100%.


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
 
Do góry