• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

doradzcie cos

Jeśli w Twojej przychodni nie robią badania betaHCG to... IDŹ DO INNEJ!
Nikt Ci tu nie wywróży, czy jesteś w ciąży, a ponieważ bardzo tego pragniesz, to objawy sobie wkręcasz i na siłę doszukujesz się odstępstw od normy.
 
reklama
Jeśli w Twojej przychodni nie robią badania betaHCG to... IDŹ DO INNEJ!
Nikt Ci tu nie wywróży, czy jesteś w ciąży, a ponieważ bardzo tego pragniesz, to objawy sobie wkręcasz i na siłę doszukujesz się odstępstw od normy.

Nie wiem gdzie mieszka autorka wpisu ale czasem zmiana przychodni nie pomoże bo np w UK takich badań nie robi się w ogóle. Do dyspozycji są tylko testy ciążowe a pierwsze usg masz po 12 tygodniu.
Okrutnie to brzmi ale w UK ciąży nie traktuje się jako ciąży do 12 tygodnia z racji ze to okres w którym zdarza się największa ilość naturalnych poronień.




[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry