reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Doradźcie podgrzewacz/sterylizator

Ja "zwykłego" nie mam, jedynie żelowy,bo w domu to wystarczy w zwykłym garnku wody nalać ;). Na podróże i spacery mam żelowy Lovi, podgrzewa się w miarę szybko no i co ważniejsze trzyma ciepło około 2 godziny. Jedyne co można zarzucić to jak każdy żelowy, trzeba go po uzyciu "rozpuścić" w gorącej wodzie aby znów użyć. Ale ogólnie jest OK i sprawdza się w terenie
 
reklama
Również mamy żelowy Lovi i sobie chwalimy. Na spacerach spisuje się idealnie. Podgrzewa mleko szybko i do około 3godzin utrzymuje temperaturę. Czego chcieć więcej? Rewelacja
 
Ja cały osprzęt do karmienia mam z Chicco, jestem bardzo zadowolona i polecam. W sterylizatorze mieszczą mi się naraz obie butelki (na razie mam malutkie, ale docelowo mieści się w nim chyba 6 dużych), laktator oraz smoczki + oprawki dwójki dzieci. Ma opcję użycia w wersji kompaktowej jeśli chcesz tylko wyparzyć jakieś drobiazgi, oraz opcję sterylizowania w mikrofalówce. Podgrzewacz jst łatwy w obsłudze, podgrzewa szybko, jest osobny tryb do butelek i do słoiczków. Chicco ma dwa modele podgrzewaczy, ja mam ten prostszy, z końcówką do ładowania w aucie. Ten drugi jest mega wypasiony, z precyzyjnym ustawuianiem temperatury, możliwością zaprogramowania podgrzewania np w nocy i innymi bajerami.
 
najlapiej kupic sterylizator tej samej marki co mamy butelki - wtedy na pewno bedzie pasowac rozmiarowo. Polecanym rozwiazaniem sa podgrzewacze zelowe. Szczegolnie jak atrakcyjna jest cena :D (n.a happybabby.pl za ok 43 zł). I interesujace jest jego działanie :)
 
Ja mogę polecić podgrzewacz Canpol Babies z miseczką. Szybko grzeje wodę, można podgrzać zupkę, deserek. A co do sterylizatora nie mogę się wypowiedzieć, bo wyparzam butelki wrzątkiem. :)
 
Ja mogę polecić podgrzewacz Canpol Babies z miseczką. Szybko grzeje wodę, można podgrzać zupkę, deserek. A co do sterylizatora nie mogę się wypowiedzieć, bo wyparzam butelki wrzątkiem. :)
Czy w tym podgrzewaczu można regulować temperature czy jest tylkoo opcja on/off?Orientujesz sie moze czy ma termostat i sygnał dźwiękowy?
Bardzo przyzwojtą cenę mają te podgrzewacze,brałam je pod uwagę :)
 
Można regulować temperaturę, masz pokrętło więc spokojnie można dostosować temperaturę. Nie ma sygnału jako takiego ale przy włączaniu / wyłączaniu lampka się zapala bądź zgasza i jest słychać wyłączenie termostatu. :) U mnie działa 24h na dobę i jestem zadowolona.
 
reklama
Można regulować temperaturę, masz pokrętło więc spokojnie można dostosować temperaturę. Nie ma sygnału jako takiego ale przy włączaniu / wyłączaniu lampka się zapala bądź zgasza i jest słychać wyłączenie termostatu. :) U mnie działa 24h na dobę i jestem zadowolona.

Wielkie dzięki! Zatem pewnie go zakupie
 
Do góry