reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Doradzcie proszę!!

Dołączył(a)
11 Maj 2018
Postów
10
Hej dziewczyny próbuje ustalić który tydzień mam ciąży żeby być spokojna że wszystko jest ok a więc od początku. Styczeń okres 10-ty luty 20-ty marzec w ogole. 9 kwiecień robię test jedna kreska bardzo nie widoczna ale jest, 10 kwiecień dostaje okres, który trwa 7 dni. Zero stosunków od tego czasu Kilka dni później robię ponownie test ta sama sytuacja druga kreska ledwie widoczna. 04 maj usg brak widocznego pęcherzyka i zarodka. Ginekolog dla spokoju wysyła na betę chociaż twierdzi że w ciązy nie jestem. 7 maj beta 299, kolejne usg dalej nic. 11 maj beta 2099
Co Wy na to? będę wdzięczna za odpowiedź bo wizyta dopiero za 2 tygodnie
 
reklama
Rozwiązanie
Nie biorę żadnych leków. Mój ginekolog twierdzi że jeśli beta rośnie to jest wszystko w porządku, endometrium na ostatnim usg 17mm. Tylko brak widocznego pęcherzyka. Lekarz powiedział że może na to za wcześnie i ze czasem do 7 tygodnia nic nie widać. Beta też nie rośnie tak szybko przy ciąży pozamacicznej. Miałam robione badanie tarczycy jest ok. Co do nerek nie wiem.
reklama
Nie ma możliwości by miesięczna ciąża miała taki mały przyrost.
Przyjmujesz jakieś leki z grupy:
przeciwpsychotycznych
psychotropowych
przeciwhistaminowych
metadon?

Powinnaś też skontrolować tarczycę i nerki jeśli po wizycie nie będzie nic widoczne na usg.
Rodziłaś już kiedyś ?
 
Nie biorę żadnych leków. Mój ginekolog twierdzi że jeśli beta rośnie to jest wszystko w porządku, endometrium na ostatnim usg 17mm. Tylko brak widocznego pęcherzyka. Lekarz powiedział że może na to za wcześnie i ze czasem do 7 tygodnia nic nie widać. Beta też nie rośnie tak szybko przy ciąży pozamacicznej. Miałam robione badanie tarczycy jest ok. Co do nerek nie wiem.
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry