reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Doradźcie w sprawie parasolki

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Mój maluszek ma już prawie rok, na wiosnę mam zamiar kupić wózek - parasolkę, bo tak sobie myślę, że taki lekki składany wózek będzie lepszy dla mnie, jak muszę się wygramolić na spacerek z dzieckiem, psem i mnóstwem różnych bambetli w znieść lub sprowadzić to wszystko z mojego bardzo wysokiego piętra (stare budownictwo). No i mam prośbę, bo napewno macie większe doświadczenie parasolkowe, doradźcie, na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego wózka, może też doradzicie jakiś konkretny sprzęcik, byle nie za drogi. Mam wątpliwości, czy warto kupować te najtańsze i najprostsze, ale możę się mylę?

pozdrowionka
nikita
 
reklama
Ja mogę polecić Inglesinę. Miałam model MAX RAIN - i byłam baaaardzo zadowolona. Składała się w ciągu kilku sekund, była leciutka, zajmowała bardzo mało miejsca, po złożeniu można ją było postawić (bez opierania o ścianę). Miała regulowane oparcie, więc jakby dziecko zasnęło to można było je położyć - w moim wypadku funkcja ta była zbędna, bo dziecko przestało sypiać na spacerkach :? W budce miała "wbudowaną" folię przeciwdeszczową - przydała się wiele razy :D , dołaczony do niej był też pokrowiec na nóżki na zimę (REWELACJA :!: ), pod spodem był mały "koszyk" na drobiazgi i zakupy, a kółka miały kilkustopniową amortyzację (ważne w przypadku krzywych chodników :wink: ). Ogólny wygląd taki sobie - jak to w przypadku "parasolek". Niestety to najtańszych nie należała, ale myślę, że warto zapewnić dziecku wygodę - w końcu kilka miesięcy sobie pojeździ w takim wózeczku.
Pozdrawiam cieplutko
 
hm..... znowu coś mnie wyrzuciło w kosmos :wink:
Mam nadzieję, że teraz jestem zalogowana :D
Pozdrawiam raz jeszcze
 
Ja mam parasolkę firmy ,, MIKO" (impoter w Poznaniu). Zalety:
- lekka 4,5 kg (mieszkam na 3 piętrze bez windy, więc rozumiem Cię doskonale),zwrotna,zrobienie zakupów w sklepie to nie problem (nie zachacza się o półki :))
- regulowane 3 stopniowe oparcie
- budka,koszyk pod wózkiem na zakupy
- blokada na kółka (nie kręcą się jak opętane, nie kubie tego bardzo)
- składa się w kilka sekund,po złożeniu możesz ja nosić jak plecak
- pokrowiec na nóżki
- kosztował niecałe 400 zł
Kobieta w sklepie mi doradziła, że jest on tak samo dobry jak inglesina,no i tańszy..Córka lubi w nim jeździć (na stary nie chce patrzeć). Problem pojawia się gdy jest dużo śniegu (był raz), trudno tymi małymi kólkami sie po nim jeździ.
Gdyby cię zainteresował to poszukam gwarancji, mogę podać namiary na importera.
 
Katko to, co piszesz brzmi bardzo zachęcająco, o coś takiego właśnie mi chodzi. Ale piszesz, że możesz dać namiary na importera, czy to znaczy, że nie ma tych wózków w normalnych sklepach?
Oczywiście namiary podaj jak możesz :)

pozdrowionka
nikita
 
My mamy spacerowke parasolke z firmy Hauck kupilismy ja w niemczech za 10 euro.Jak dotej pory spisuje sie swietnie ,mielismy ja w Alpach i jakos sobie poradzila,a jzk nie moglismy nia gdzies wjechac to skladalismy a synka na rece.Jest bardzo lekka wiec w niczym nie przeszkadza.
1994331_d.jpg
 
No tak ale ta nasza parasolka ma ta wade,ze nie ma budki i kosza na zakupy :pNam te opcje akurat potrzebne nie byly bo spacerowka typowe rekreacyjnie kupiona :laugh:Tobie jadnek przydadza sie jeszcze dodatkowe opcje ktorych niestety w tym wozku nie ma.
 
Cze,wózek kupiłam w normalnym sklepie z akcesoriami dziecięcymi ,,Elephant"w Poznaniu na ul. Zamenhofa 133 box 40 tel. 0-61 8754767. Ale pomyślałam sobie, że może nie jesteś z Poznania to namiary na gościa który je importuje przydadza Ci się (może prowadzi sprzedaż detaliczną w formie wysyłkowej..........??). Poszukałam gwarancji i o to te namiary:
Importer: MIKO - M.Kondratowicz
60-691 Poznań ul. Obornicka 281
tel. 061 8422974, fax 061 8221788

Pozdrawiam
 
reklama
Katko! dzięki za namiar, faktycznie nie jestem z Poznania, tylko spod Warszawy, więc się namiar może przydać.
 
reklama
Do góry