reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dorosłam do tej decyzji - ale potrzebuje pomocy!

Dołączył(a)
17 Marzec 2014
Postów
2

Czesc dziewczyny,
mam 26 lat i wkoncu doroslam do tej decyzji , że chce miec dziecko.
Tylko, boje sie ze bede miala z tym problemy.
Mam nadwage, waze 100kg, ale zaczelam zdrowiej sie odzywiac i mojego TŻ tez do tego zmusilam, biore Kwas foliowy. Nie zabzpieczam sie tabletkami, zawsze tylko prezerwatywe uzywalismy. Z tym moim okresem bywa roznie. Moj okres jest nie reguralny. Moj cykl ost mial 40 dni ale to pewnie przez to ze bylam przeziebiona i bralam antybiotyki. moze to byc przyczyna
icon_question.gif
?
a przed ost mialalm 34 dni. Nigdy nie dostaje rowno miesiac w miesiac, zawsze kilka dni roznicy jest.
Teraz okres dostalam 11.03 okresu nie mam od soboty i od wtedy wspolzyjemy bez zabezpieczenia, codziennie, bo nie chce przeoiczyc dni plodnych, wiem nie ktorzy mowia ze taki codzienny seks to nie jest tak dobrze wcale, ale ja tak bardzo chce byc mama. Co o tym sadzicie? prosze pomozcie mi.
 
reklama
Do góry