reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Doświadczeni z insuliną w ciąży

jessica230198

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2021
Postów
58
Hej, mam pytanie do mam które już przebyły leczenie cukrzycy ciążowej insuliną, jak to przebiegało? czy wszystko się unormowało po porodzie? Jak długo po porodzie braliście insulinę i przede wszystkim jak dzidziusie?
 
reklama
Hej. Miałam 3 jedn wieczorem. Z maluszkiem wszystko dobrze. Insulinę przestaje sie brać jak urodzisz. 6 tyg po porodzie jesteś na diecie cukrzycowej potem krzywa cukrowa jak ok to przechodzosz na normalne jedzenie albo dalej jesteś na diecie cukrzycowej. Pozdrawiam
 
Hej, mam pytanie do mam które już przebyły leczenie cukrzycy ciążowej insuliną, jak to przebiegało? czy wszystko się unormowało po porodzie? Jak długo po porodzie braliście insulinę i przede wszystkim jak dzidziusie?
Brałam insulinę nocna od 5tc. Skończyłam na 30j chyba i dietę miałam tylko w szpitalu. W domu po prostu jadłam normalnie. Krzywą będę robić w kwietniu. Mała zdrowa jak ryba.
 
Ostatnia edycja:
Brałam insulinę nocna od 5tc. Skończyłam na 30j chyba i dietę miałam tylko w szpitalu. W domu po prostu jadłam normalnie. Krzywą będę robić w kwietniu. Mała zdrowa jak ryba.
to super chyba jak widzę nie ma się czego obawiać, za dużo plotek słyszałam że jak się bierze insulinę to organizm się przyzwyczaja i już się ją bierze zawsze 😂
 
Do góry