reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dove Oxygen & Moisture

Redakcja BB

Redakcja BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
45
Dove Oxygen&Moisture to linia kosmetyków przeznaczona do włosów cienkich i pozbawionych lekkości. Kosmetyki zawierają składnik nawilżający i technologię Oxyfusion, czyli lekkie składniki pielęgnujące połączone atomami tlenu. Do tego świetnie nawilżają włosy i nadają im objętości przy każdym myciu.

Poniżej znajdziecie opinie kobiet, które miały okazję sprawdzić, jak skuteczne są kosmetyki Dove. Panie przetestowały:
- szampon Oxygen&Moisture
- odżywkę Oxygen&Moisture
- lekki suflet nawilżający Oxygen&Moisture
- spray unoszący włosy Oxygen&Moisture

Testowałaś? Tu możesz podzielić się swoją opinią :)



Shampoo Oxygen & Moisture.jpgLekki suflet nawilżający Oxygen & Moisture.jpgOdżywka Oxygen & Moisture.jpgSpray unoszący włosy u nasady Oxygen & Moisture.jpg

Uwaga!
Dodatkowe upominki od Dove otrzymują: Izabela Rajkiewicz, Izabela Hałat, Andrzej Pelc, Karolina Kowalska, Barbara Jatczyszyn

Gratulujemy! :)
 

Załączniki

  • Lekki suflet nawilżający Oxygen & Moisture.jpg
    Lekki suflet nawilżający Oxygen & Moisture.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 105
  • Odżywka Oxygen & Moisture.jpg
    Odżywka Oxygen & Moisture.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 106
  • Shampoo Oxygen & Moisture.jpg
    Shampoo Oxygen & Moisture.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 110
  • Spray unoszący włosy u nasady Oxygen & Moisture.jpg
    Spray unoszący włosy u nasady Oxygen & Moisture.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 104
Ostatnia edycja:
reklama
Pojawił się u mnie niespodziewanie. Szampon Dove Jego zapach był boski. Najpierw delikatnie mnie otulił , był delikatny, zmysłowy. Jego zapach czułam na sobie jeszcze bardzo długo. Pieścił moje zmysły. Wbrew pozorom Dove Oxygen&Moisture ( odżywka) był dla mnie delikatny, i nie obciążył mnie. Suflet dodał mi lekkości, nie zabrał mi tlenu. Spray dodał pewności siebie. Jego profesjonalizm sprawił, że stałam się piękna i pachnąca, czuję się wyjątkowa. Dodał mi skrzydeł , pokochałam go od pierwszego zapachu i dotyku. Wiem, że będzie mi towarzyszył już zawsze. Nie strasznie mi już z nim długie podróże motocyklem. Mój kask nawet go pokochał, bo przesiąkł jego zapachem. Ściągam kask zanurzę się w jego ramionach i znów jestem piękna i pachnąca.
 
Ostatnia edycja:
Miałam okazję przetestować te serię i jestem po prostu zachwycona! Moim problemem są cienkie, przetłuszczające włosy. A tu taka niespodzianka! Włosy mniej się przetłuszczają, mogę je myć co drugi dzień. Raz w tygodniu nakładam suflet, po nim włosy są bardzo bardzo miękkie. Codziennie stosuję spray, który odbija moje cienkie włosy od nasady, a co drugi dzień szampon i odżywka od połowy długości włosów - te dwa produkty nadają lekkość i puszystość, włosy są bardzo miłe w dotyku. Wydaje mi się, że takie efekty to dlatego, że zestaw działa kompleksowo. Wcześniej jakoś nie pomyślałam o stosowaniu kosmetyków z jednej serii - wszystko było nie do pary i może to był mój błąd w pielęgnacji włosów. Podoba mi się także zapach serii, czuję jabłuszko.:-) Jedyne co trochę mnie odstrasza to cena takiego zestawu na przyszłość, ale póki co, cieszę się otrzymanym zestawem i kosmetyki są wydajne więc starczą mi na długo.
 
Ta seria Dove jest dosłownie miażdżąca w pozytywnym tego słowa znaczeniu! NIGDY nie spodziewałabym się takiego efektu. Szczerze, moje włosy po zastosowaniu wszystkich kosmetyków było czuć w promieniu 3 metrów! Piękny zapach. Nawilżenie widoczne natychmiast. Włosy dały się łatwo rozczesać. Objętość jest zdecydowanie większa ku mojemu zaskoczeniu. Jeśli te produkty się skończą, na pewno zakupię ponownie całą serię. Szczerze polecam wszystkim kobietom, zobaczycie jak wiele daje Dove!
 
Dove Oxygen&Moisture jest wspaniały. Szampon wspaniale pachnie. Konsystencja przypomina na początku klej ale zmieszany z wodą wspaniale się pieni i rozprowadza po włosach. Nie miałam problemu ze spłukaniem, nie pozostał na włosach. Po spłukaniu włosy od razu wydały się czystsze. Odżywka ma bardzo lekką konsystencje, wspaniale pachnie. W czasie spłukiwania od razu można zauważy efekt wygładzenia włosa. Po wysuszeniu włosy są wspaniale podniesione. Puszyste i lekkie w łatwością się układają i rozczesują. Wyglądają tak jakby nabrały objętości i było ich 2x więcej! Nie musze dodawać ze lekki suflet nawilżający Oxygen&Moisture również spisał się wspaniale. Włosy miękkie w dotyku, na wietrze wspaniale się unosza i układają. Sprey zastosowałam następnego dnia i czułam że włosy wciąż nie opadają. Lekka konsystencja to wspaniala opcja, nie obciąża włosów, i ten fantastyczny zapach. Polecam Wam dziewczyny ;-)
 
"Uniesienie i nawilżenie" - producent tymi słowami idealnie określił nową linię Dove. Kosmetyki testowałam równolegle.
Szampon jest delikatny dla skóry głowy, świetnie oczyszcza. Nadaje włosom lekkości.
Odżywka do spłukiwania nawilża włosy, jednocześnie nie obciążając ich.
Suflet idealnie sprawdza się w roli maseczki. Stosowany 1-2 razy w tygodniu pozwala włosom być w jeszcze lepszej kondycji.
Unoszący spray nie obciąża włosów, nie podrażnia skóry głowy. Włosów po jego zastosowaniu jest więcej, a fryzura nie wymaga modelowania szczotką!

Linia Oxygen&Moisture bardzo przypadła mi do gustu. Nie sądziłam, że można połączyć objętość z nawilżeniem bez obciążania i przetłuszczania się włosów. Kosmetyki wzajemnie się uzupełniają tworząc razem spektakularny efekt. Koniec z oklapniętymi i puszącymi się włosami! Od teraz Oxygen&Moisture na stałe zagości w mojej łazience :)
 
SZAMPON DOVE OXYGEN & MOISTURE
Do tej pory myślałam że szampon do włosów nie może jednocześnie skutecznie myć włosów , odżywiać ich , nawilżać , a przy okazji sprawiać że są puszyste i gładkie . Nigdy nie miałam okazji używać szamponu , który bez pomocy odżywki , pozostawił moje włosy gładkie , zdrowe i zadbane . Szampon Dove Oxygen $ Moisture zmienił całkowicie moje przekonanie . Raz podczas ekspresowej kąpieli nie miałam czasu na nałożenie odżywki i użyłam jedynie szamponu . Moje włosy po wysuszeniu były tak ładne jak po użyciu całej serii tychże kosmetyków . Szampon pięknie pachnie ,a zapach ten bardzo długo czuć na włosach . Włosy po jego użyciu są puszyste , ale nie napuszone , gładkie , ale nie przyklapnięte i łatwo się rozczesują . Szampon skutecznie oczyszcza włosy , nawet z pozostałości oleju kokosowego , który raz w tygodniu nakładam na cały dzień na włosy . Produkt ma konsystencję żelu , ma ładny niebieski kolor i świetnie się pieni . Włosy po jego użyciu na długo pozostają świeże .
CAM01743.jpg
ODŻYWKA OXYGEN & MOISTURE
Odżywka Oxygen & Moisture to zdecydowanie najlepsza odżywka jaką kiedy kiedykolwiek używałam . Piękny zapach i mega wydajność to jedne z jej licznych zalet . Doskonale pielęgnuje i wygładza ona niesforne włosy . Sprawia że pięknie się błyszczą i są sypkie . Nakładam ją od połowy włosów i pozostawiam na kilka minut , ale nawet , gdy nałożę ją na chwilę i od razu spłuczę efekt jest wspaniały . Moje włosy są naprawdę wymagające i ciężko jest im " dogodzić " . Ta odzywka poradziła sobie z moimi odstającymi włoskami , a także z rozdwojonymi , poszarpanymi i szorstkimi kocówkami . Włosy po użyciu tej odżywki wyglądają jakbym wyszła od fryzjera . Produkt naprawdę godny polecenia .
CAM01744.jpg
SUFLET OXYGEN & MOISTURE
Bardzo przyjemny w użyciu , delikatny suflet nawilżający włosy . Stosuję go dwa razy w tygodniu i widzę znaczną poprawę kondycji moich włosów . Są one miłe w dotyku i bardzo błyszczące. Mam wrażenie że suflet ten odbudowywuje moje włosy . Zauważyłam także moje włosy zaczęły mniej wypadać . Po użyciu sufletu nie mam absolutnie żadnego problemu z ich rozczesaniem . Włosy pięknie się układają i mają znacznie większą objętość . Wyglądają jakby było ich dwa razy więcej , niż jest ich w rzeczywistości . Efekt tej utrzymuje się do kolejnego mycia włosów ( czyli 2 , 3 dni ) . Bardzo podoba mi się lekka konsystencja sufletu i to że jest on strasznie wydajny i cudownie pachnie . REWELACJA !!!
CAM01746.jpg
SPRAY UNOSZĄCY WŁOSY OXYGEN & MOISTURE
Powiem tak , uzależniłam się od tego sprayu . Pokochałam go od pierwszego użycia . Sprawia on że moje oklapnięte włosy , są pięknie uniesione , a włosy na całej długości są pachnące ,gładkie i błyszczące . Dosłownie nie rozstaję się z tym produktem . Gdy wychodzę z domu zawsze go ze sobą zabieram . Uwielbiam go za jego skuteczność i za to że po jego użyciu zawsze poprawia mi się humor. Miłością do niego zaraziłam już swoje dwie koleżanki i przyjaciółkę . Doceniam w nim to że nie obciąża on włosów , chociaż przed pierwszym użyciem miałam takie obawy . Rewelacyjne jest również to że gdy spryskam nim włosy u nasady , nie powoduje to szybszego przetłuszczania się włosów . Mega , mega , mega . Uwielbiam go <3 .
CAM01745.jpg

Podsumowując , cała seria kosmetyków Oxygen & Moisture

- ma śliczne opakowania , które wyglądają bardzo luksusowo
- ma piękny zapach
- jest niesamowicie skuteczna
- jest niesamowicie wydajna
- ujarzmia moje trudne w ujarzmieniu włosy
- sprawia że włosy wyglądają jakby było ich dwa razy więcej
- sprawia że włosy są piękne , zdrowe i zadbane
PRODUKTY DOVE OXYGEN & MOISTURE ZDECYDOWANIE DORÓWNUJĄ DROGIM KOSMETYKOM UŻYWANYM PRZEZ PROFESJONALNYCH FRYZJERÓW , A SĄ ZDECYDOWANIE TAŃSZE I DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO . POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM I ZACHWALAM TE KOSMETYKI W NIEBIOSA , PONIEWAŻ MIAŁAM SWOICH WŁOSÓW JUŻ SERDECZNIE DOŚĆ .
DZIĘKI PRODUKTOM DOVE OXYGEN & MOISTURE MOJE WŁOSY DOSTAŁY NOWE ZYCIE <3 .
CAM01742.jpg
 

Załączniki

  • CAM01743.jpg
    CAM01743.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 131
  • CAM01744.jpg
    CAM01744.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 95
  • CAM01745.jpg
    CAM01745.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 110
  • CAM01746.jpg
    CAM01746.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 95
  • CAM01742.jpg
    CAM01742.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 110
Zestaw kosmetyków Dove bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie dość że ślicznie pachnie, to doskonale dba o delikatne, cienkie włosy. Kosmetyki charakteryzują się nawilżającą formułą - skóra głowy po umyciu szamponem jest oczyszczona, odświeżona i odpowiednio nawilżona. Nie jest przesuszona jak po zastosowaniu innych szamponów do włosów przetłuszczających się. Po zastosowaniu odżywki, włosy są gładkie i przyjemne w dotyku. Spray lekko unosi włosy u nasady. Cała linia Oxygen & Moisture jest godna polecenia.
 
Miałam świetną okazję przetestować tą cudną linię Dove Oxygen & Moisture. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jej działaniem. Początkowo podchodziła do niej dość sceptycznie, ale już po pierwszym użyciu moje włosy nabrały objętości i subtelnej lekkości. Jestem bardzo zadowolona z tych produktów i na pewno będę ich używać w przyszłości.
 
reklama
Zestaw kosmetyków Dove Oxygen & Moisture sprawiły że moje włosy są puszyste i nawilżone, oprócz tego bardzo spodobal mi się zapach tych kosmetykow. Włosy wyglądają bardziej zdrowo i zadbanie. Szampon, odżywka, suflet i spray doskonale się uzupelniają. Produkty te są godne polecenia.
 
Do góry