reklama

drapanie w gardle

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez basia_paw, 10 Marzec 2015.

1. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

Drogie Mamy, czy znacie jakieś dobre sposoby na pozbycie się drapania w gardle u 4-latka??

2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Hmm, chyba najpierw warto znaleźć przyczynę. I zbyt mało piszesz na temat tego, jak długo dziecko ma taki objaw, czy zaobserwowałaś,kiedy się nasila , itd.

3. reklama
  4. basia_paw

Drapie go od kilku dni, ma lekki kaszel (suchy), chyba jest tak samo intensywne przez cały dzień, trochę się chyba podziębił.

5. nutka30

nutka30 Aktywna w BB

Drapanie w gardle to u mnie pierwsze objawy przeziębienia wtedy siegam po granulki Oscillococcinum, po kilku dniach jestem zupełnie zdrowa;-)

6. julita75

julita75 Początkująca w BB

też stosuje te granulki, a poza tym dzieci bardzo je lubią ze względu na ich smak :)

7. mambaa

mambaa Fanka BB :)

spokojnie możesz podać takiemu maluchowi pyramidonek, kupisz w aptece bez recepty, wiec bez problemu dostęny, smak ma słodki, wiec maluch bez problemu przyjmie lek, bez marudzenia.

8. yaska

yaska Fanka BB :)

skład ma w porządku, też podaję dzieciom, a ostatnio nawet sama go brałam, bo nic innego w domu nie miałam akurat

9. mambaa

no tak pyramidonek ma naturalny skłąd, poza tym jest bez recepty dostępny w aptece więc można spokojnie podawać maluchowi.

10. reklama
  11. basia_paw

Do pyramidonka wracamy przy problemach z gardłem, synek na szczeście lubi te karmelki a On to nieźle wybrzydza przy lekach i już ie raz musiałam po nim syropy dopijać bo wypluwał i stały zakurzon :Ed

12. mambaa

jak będziesz dopijać pyramidonek to nawet lepiej, bo on jest i dla dorosłych.

Poleć forum