reklama

Drętwienie brzucha

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez dominika.22, 21 Wrzesień 2014.

1. dominika.22

dominika.22 Zaciekawiona BB

Witam i po raz kolejny proszę o pomoc :)
    Nie chcę ze wszystkim jechać od razu do lekarza dlatego zwracam się do Was. Czy któraś z Was odczuwała drętwienie skóry u góry brzucha zaraz pod piersiami? Praktycznie nie czuję nic przy dotyku. A w środku czuję czasem mocny ból ale łączę to z uciskaniem na coś przez moją córeczkę. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

2. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

A nie myślisz, ze to może być twardnienie brzucha? Bierzesz jakieś leki rozkurczowe? Typu nospa, magnez? Nie wiem w którym tyg jesteś.

3. reklama
  4. dominika.22

Jestem w 36 tygodniu. Biorę magnez, brzuch raczej nie robi mi się twardy. Przeszukalam całe Google ale znalazłam tylko tematy o dretwieniu dolnej a nie górnej części brzucha

5. ulala

ulala Fanka BB :)

Ja czasem miałam takie wrażenie ale miałam wielki brzusio i być może to własnie od tego jak spędza się duzo czasu w pozycji siedzącej i uciska brzuch pod piersiami to takie wrażenie jest a u ciebie to tak non stop czy chwilowe ?? zasięgnij porady lekarza nami się nie sugeruj bo to co u nas to nie koniecznie u Ciebie .

6. dominika.22

Ja to mam cały czas nawet teraz po nocy. I brzuszka też nie mam takiego dużego. Będę musiała zawrócić głowę mojemu lekarzowi. Ale dzięki wielkie za pomoc :)

7. dominika.22

Lekarz stwierdził, że ten ból i drętwienie może być spowodowane watrobą. W poniedziałek jadę na badania i wtedy się okaże co i jak. Dzięki wszystkim za pomoc :)

8. nowaewa

nowaewa Fanka BB :)

ja czegoś takiego nie mam ale może pij zioła na relaks, uspokojenie Szczęśliwa Ciążą i bierz magnez z potasem to może Ci to przejdzie

9. ewasas

ewasas Aktywna w BB

u nas sprawdzila sie na nocne besennosci supermami poduszka ortopedyczna, przesypialam cale noce, rano budzilam sie wypoczeta a to przeciez bardzo wazne, nie tylko u kobiet w ciazy ale i u kazdego czlowieka, aby miec sile na caly kolejny dzien..

10. reklama
  11. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

sprawdzona supermami poduszka widze przez Ciebie ale i przez Twoja rodzine?

Poleć forum