reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drganie głowy w ciąży

Dołączył(a)
30 Wrzesień 2016
Postów
3
Hej hej,
Zawsze wydawało mi się, że mam tiki głowy (takie drgawki) w stresujących sytuacjach, albo gdy czuję się nieswojo i dużo osób na mnie patrzy. Z roku na rok w sumie było coraz lepiej. Aaaa dodam, że mało kto z mojego bliskiego otoczenia to zauważał. Ale teraz w ciąży (23 tydzień) coraz więcej osób to widzisz. Nie stresuje się, ani nic a głowa drga. Sama to czuje, zwracają mi na to uwagę inni. Troszkę się martwie. Może dziecko uciska jakiś nerw?

Czy któraś z Was miała taki problem? Albo ktoś z Waszych znajomych?
Będę wdzięczna za każdą poradę.
 
reklama
Rozwiązanie
Spotkałam kiedyś kobietę z podobnym przypadkiem. Tiki, takie lekkie ruchy głowa na boki pojawiły się w ciąży, a po niej jeszcze się nasiliły. Oczywiście najrozsadniej będzie byś tak jak pisały dziewczyny udała się do neurologa. Z tego co wiem, to tamta dziewczyna jest pod opieka poradni neurologicznej i jej problem jest już mniejszy [emoji4]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Poproś swojego ginekologa o skierowanie do neurologa. Kobiety w ciąży mają prawo być przyjęte do specjalisty bez kolejki (trzeba mieć zaświadczenie, że jest się w ciąży, ew. kartę ciąży czy jeżeli ciąża jest widoczna raczej nic nie potrzeba). Lekarz zbada Cię i odpowie na Twoje pytania.
 
Ja na Twoim miejscu jak najszybciej udałabym się do neurologa... nigdy nie słyszałam o takim przypadku trzeba jak najszybciej to wyjaśnić żeby nic zagroziło ani Tobie ani Twojemu maleństwa.
 
Spotkałam kiedyś kobietę z podobnym przypadkiem. Tiki, takie lekkie ruchy głowa na boki pojawiły się w ciąży, a po niej jeszcze się nasiliły. Oczywiście najrozsadniej będzie byś tak jak pisały dziewczyny udała się do neurologa. Z tego co wiem, to tamta dziewczyna jest pod opieka poradni neurologicznej i jej problem jest już mniejszy [emoji4]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozwiązanie
Do góry