reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drodzy rodzice 4latków, które nie chodzą do przedszkola błagam poświęćcie kilka minut

Dołączył(a)
7 Październik 2012
Postów
10
Witam wszystkich!

Prowadzę badania, dotyczące różnic w rozwoju psychospołecznym dzieci, które uczęszczają do przedszkola,a tymi, które są wychowywane tylko w domu.

Mam ogromny problem ze znalezieniem takich 4latków, które nie uczęszczają do przedszkola. Dlatego bardzo mi zależy na Państwa pomocy.

Jeśli Państwo jesteście rodzicami dziecka, które nie uczęszcza do przedszkola bardzo proszę o pomoc. Ankieta jest bardzo krótka i anonimowa.

Będę wdzięczna za każde wypełnienie Różnice w rozwoju psychospołecznym dziecka uczęszczającego do przedszkola, a dziecka wychowywanego w domu. DOM

Z góry serdecznie dziękuję!
 
reklama
Dziękuję bardzo mocno wszystkim, którzy wzięli udział lub też chcieli wziąć udział w moich badaniach. Dziś zakończyłam zbieranie ankiet. Serdecznie pozdrawiam!!
 
Do góry