reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drogeria :)

Ja też używam kremu na rozstępy, już chyba od 3 m-ca ciąży, bo brzuszek mi napuchł :p w ciąży jakoś jest bardziej podatny na wzdęcia i dlatego tak wyszło :p ale wolałam już zacząć się smarować prędzej wrazie czego, ja mam też z pharmacerisa z kwasem foliowym, dostałam go w prezencie :p i mój mąż kupił mi na urodziny na rozstępy krem z ziaji, przypuszczam że do końca ciąży wystarczą, ale jakby nie wystarczyły to będę się smarować oliwką.. No a płyny do higieny intymnej zmieniam co miesiąc na różne, bo lubię używać coraz to nowszych zapachów, ale jakoś wszystkie się sprawdzają także ok. Chusteczki do higieny intymnej oczywiście ;) a zpozostałych kosmetyków stosuję wszystkie te same co przed ciążą, nawet używam do bikini kremu do golenia, bo inaczej nie umiem sob ie poradzić samą maszynką, ale hmm nie powiem, trochę podrażnia pewne wrażliwe okolice :(
a jeśli chodzi o facetów to przeginają :p naj;lepiej wogóle nie dbać o siebie i myć się szarym mydłem, albo samą wodą, mało wrażliwa płeć :p hehee No ale cóż, trzeba im to wybaczyć nie ma innej opcji
 
reklama
Mamuśki, mam dla Was wspaniałą propozycję :
Lubicie dostawać kosmetyki za darmo ?
Zarejestrujcie się za pomocą tego linka : ShinyBox - Blask kobiecego piękna i zbierajcie gwiazdeczki! Wypełnienie profilu to aż 20 gwiazdeczek, a za każdą zaproszoną koleżanką dostajecie kolejne 5. Za stówkę - czyli 16koleżanek, macie swój pierwszy shiny box. To co, pomagamy sobie? :)
 
Ja też mam inne serie ale dla świętego spokoju wywaliłam to ustrojstwo.... skąd mam pewność, że te kosmetyki są bezpieczne.... kurde jestem bakteriologiem i jakoś tak wolę być ostrożna, takie zboczenie zawodowe ;-). Stwierdziliśmy z moim M, że od dzisiaj kupujemy polskie produkty jest przecież Ziaja i Ziołolek i Pharmaceris więc jest w czym wybierać.
 
Do góry