reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drogie Kwietniowe Mamy

Dołączył(a)
16 Grudzień 2010
Postów
1
Pomyślałam że napiszę do Was, ponieważ również urodziłyście w kwietniu, w podobnych momentach czułyście pierwsze ruchy, poznawałyście płeć, miałyście podobne problemy....
Moja mała siostrzenica potrzebuje pomocy. Lilianka przyszła na świat właśnie w kwietniu, a konkretnie 19 kwietnia. Czeka ją bardzo skomplikowana operacja serduszka na którą właśnie zbieramy pieniążki. A nie jest to mało bo 15 tys. EUR. Sama jestem mamą, dlatego tak bardzo intensywnie staram się dotrzeć do różnych grup ludzi którzy nam Pomogą. Stąd próbuję dotrzeć również do Was.
Jeśli boicie się że jestem naciągaczem, możecie sprawdzić wszystko na stronie Fundacji Cor Infantis. Oto Link: Fundacja COR INFANTIS - fundacja na rzecz dzieci z wadami serca.
Utworzylam równiez spolecznosc na facebooku żeby dotrzeć do jak największej iczby osób: Naprawmy Serduszko Lilianki | Facebook

Dołączcie proszę i roześlijcie do swoich znajomych, jeśli macie konto na FB, to tylko moment, każda złotówka jest na wagę złota.
Wierzę w dobrych ludzi i wierzę że Lilianka dostanie drugą szansę. Pomożecie?

Z całego serca dziękuję Wam za pomoc.
Ola
 
reklama
Nie wiedziałam gdzie o tym napisać, może tu?

Jeśli któraś z Was Kochane jeszcze nie wie co zrobić z 1% to wysłuchajcie tego:
YouTube - 1 procent podatku dla dzieci z chorobami nowotworowymi

To Fundacja Spełnionych Marzeń, jej założyciele to wspaniali ludzie którzy poprostu kochają swoich podopiecznych i bardzo wiele dla nich robią. Jako mama Zosi mogę tyle o nich powiedzieć bo ta fundacja zajmuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi, czyli moją córcią niestety też. Nie namawiam nikogo ale gorąco polecam!
 
Nie wiedziałam gdzie o tym napisać, może tu?

Jeśli któraś z Was Kochane jeszcze nie wie co zrobić z 1% to wysłuchajcie tego:
YouTube - 1 procent podatku dla dzieci z chorobami nowotworowymi

To Fundacja Spełnionych Marzeń, jej założyciele to wspaniali ludzie którzy poprostu kochają swoich podopiecznych i bardzo wiele dla nich robią. Jako mama Zosi mogę tyle o nich powiedzieć bo ta fundacja zajmuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi, czyli moją córcią niestety też. Nie namawiam nikogo ale gorąco polecam!

Judysiu napisz o tym na watku możesz pomóc , bo to jest taki ogólny dla całego forum i więcej ludzi tam wchodzi.
 
Do góry