reklama

Drogie mamy czy znacie Tupperware??

Temat na forum 'Mamy z Austrii' rozpoczęty przez Agnis9, 14 Kwiecień 2014.

1. Agnis9

Agnis9 Początkująca w BB

Chciałabym was zapytac czy znacie marke Tupperware w Austrii ? Czy ktos kupywał ma jakies doświadczenia?

2. ankka02

ankka02 Fanka BB :)

Kupiłam właśnie dwie szklarnie - te do zachowywania świeżości warzyw i owoców w lodówce. Kumpela od dłuższego czasu używa i twierdzi, że sałata wytrzymuje w tym 2 tygodnie świeża. Była też na niejednym pokazie i sama robiła u siebie i jest tą marką zachwycona. Szczególnie wspomnianymi szklarniami, pojemnikiem, w którym robi się kompot (ponoć wystarczy zalać owoce wrzątkiem, zostawić na 2 h i gotowe) oraz czymś do kawy. Miski i inne przybory do robienia ciasta drożdżowego też są super, zero brudnych rąk i wysiłku, a ciasto samo wyrasta

3. reklama
  4. aga_agi

aga_agi Fanka BB :)

Witam,
    znam doskonale tę markę sama byłam swego czasu konsultantką :) Szczerze polecam produkty tej firmy mam ich całą masę i często używam. Minusem jest ich cena ale warto zainwestować tym bardziej, iż rzeczy te mają dożywotnią gwarancję :)

5. Mamaaa_M

Mamaaa_M Zaciekawiona BB

Dostałam ostatnio kilka produktów w prezencie, ale jeszcze nie zdążyłam ich przetestować. Jednak na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo solidnie.

Poleć forum