reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga blada kreska. Chyba mam juz paranoje. Poradzzcie czy cos tu widac?

reklama
Hej, staramy sie od 14 cykli, wiec moge juz miec paranoje :p czy widzicie cos? To jest test clearblue i wydaje mi sie ze moze ta kreska przebija bo w razie ciazy tam po prostu jest? Dzieki.
A robiłaś go z porannego moczu ?? No kurczę bo coś widać .. nigdy nie robiłam tych testów .. ale na swoim przykładzie zrobiła.. zrobiłam test po południu praktycznie tydzień przed miesiączką i coś widziałam .. ale nie szło tego uchwycić ... zrobiłam ten sam test dzień później rano i wyszło kreseczka widoczna już gołym okiem . Wiec zrób sobie ten sam test jutro rano albo jak masz możliwość zrób sobie betę :)
 
A robiłaś go z porannego moczu ?? No kurczę bo coś widać .. nigdy nie robiłam tych testów .. ale na swoim przykładzie zrobiła.. zrobiłam test po południu praktycznie tydzień przed miesiączką i coś widziałam .. ale nie szło tego uchwycić ... zrobiłam ten sam test dzień później rano i wyszło kreseczka widoczna już gołym okiem . Wiec zrób sobie ten sam test jutro rano albo jak masz możliwość zrób sobie betę :)
Zrobie jutro :) i dam znac :)
 
Jak dla mnie to widać cień cienia. Jeśli to test o czułości 25 i 10dpo to może faktycznie trochę za wcześnie na testowanie. :)
Beta podwaja się co 2 dni, więc testy dzień po dniu mogą się nieznacznie różnić.
Polecam powtórzenie testu, najlepiej o czułości 10 albo betę - wtedy nie będzie wątpliwości. :)
Trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry