reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga blada kreska. Chyba mam juz paranoje. Poradzzcie czy cos tu widac?

Hej Dziewczyny, dzis 12 dpo i inny test zrobilam i czarno na bialym tylko jedna kreska. Bedziemy sie starac dalej :)
 

Załączniki

  • F70D78A0-E606-4C40-819A-F93AE71EF2A5.jpeg
    F70D78A0-E606-4C40-819A-F93AE71EF2A5.jpeg
    957,8 KB · Wyświetleń: 200
reklama
A co powiecie na ten test?
Czułość 10,kupione na allegro i nie wiem czy one mają taką kreskę fabryczną? Bo wydaje mi się, że gdyby to była ciąża to by się zabarwiło na różowo a to jest ciemne.
Tym bardziej, że jestem już 17 dpo to krecha chyba powinna być gruba
 

Załączniki

  • IMG_20210527_103822.jpg
    IMG_20210527_103822.jpg
    654,8 KB · Wyświetleń: 118
A co powiecie na ten test?
Czułość 10,kupione na allegro i nie wiem czy one mają taką kreskę fabryczną? Bo wydaje mi się, że gdyby to była ciąża to by się zabarwiło na różowo a to jest ciemne.
Tym bardziej, że jestem już 17 dpo to krecha chyba powinna być gruba
Wygląda dziwnie. Ja bym na Twoim miejscu kupiła inny w drogerii lub aptece. A najlepiej poszła na betę. 17 dpo będzie wszystko jasne 🙂
 
A co powiecie na ten test?
Czułość 10,kupione na allegro i nie wiem czy one mają taką kreskę fabryczną? Bo wydaje mi się, że gdyby to była ciąża to by się zabarwiło na różowo a to jest ciemne.
Tym bardziej, że jestem już 17 dpo to krecha chyba powinna być gruba
Zrobiłabym Zrobiłabym kolezanka radzi ,test z apteki ,lub beta , ale raczej beta bo wtedy nie ma wątpliwości
 
A co powiecie na ten test?
Czułość 10,kupione na allegro i nie wiem czy one mają taką kreskę fabryczną? Bo wydaje mi się, że gdyby to była ciąża to by się zabarwiło na różowo a to jest ciemne.
Tym bardziej, że jestem już 17 dpo to krecha chyba powinna być gruba
moim zdaniem test jest pozytywny. Kreski fabryczne nie są tak widoczne. Biegiem po kolejny test 🙂
 
A co powiecie na ten test?
Czułość 10,kupione na allegro i nie wiem czy one mają taką kreskę fabryczną? Bo wydaje mi się, że gdyby to była ciąża to by się zabarwiło na różowo a to jest ciemne.
Tym bardziej, że jestem już 17 dpo to krecha chyba powinna być gruba
Dziwny ten test. Koniecznie zrób betę albo jakiś test z apteki, rossmanna. Ten jest jakiś kopnięty. :D kreska jest zdecydowanie, ale rzeczywiście dziwnie wygląda
 
reklama
Czy jesteś pewna, że jest 17 dni po owulacji? Pytam, bo ostatnią owulację miałam monitorowaną, wiedziałam, że wystąpiła w jeden z wtorków i po 14 dniach nie dostałam okresu. Ani po 15, 16, 17 tylko dokładnie po 21 dniach od owulacji, czyli 3 tyg. Pytałam doktora o to. Powiedział, że okres występuje zawsze po 14 dniach od owulacji i jeśli go nie było, a wystąpił później, to pewnie byłam w ciąży i bardzo wcześnie poleciała. Sam fakt, że jesteś 17 dzień po owulacji i okresu nie ma, jest zastanawiający. Wypróbuj inne te same testy które masz w domu. Ja miałam takie paskowe owulacyjne - działały dobrze. Myślę, że to nie fabryczna kreska, on pokazuje po prostu ciążę :) Beta rozwieje wszelkie wątpliwości. Żałuję, że ja nie zrobiłam bety. Teraz mimo ceny będę robić za każdym razem.
 
Do góry