reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga blada kreska. Chyba mam juz paranoje. Poradzzcie czy cos tu widac?

Dołączył(a)
9 Maj 2021
Postów
11
Hej, staramy sie od 14 cykli, wiec moge juz miec paranoje :p czy widzicie cos? To jest test clearblue i wydaje mi sie ze moze ta kreska przebija bo w razie ciazy tam po prostu jest? Dzieki.
 

Załączniki

  • 5500AE29-7E3B-46C7-8CF9-A720F0FCFCA8.png
    5500AE29-7E3B-46C7-8CF9-A720F0FCFCA8.png
    600 KB · Wyświetleń: 407
  • 9E2BA46B-DBCA-4F5B-8D9A-0CF16D70D72B.jpeg
    9E2BA46B-DBCA-4F5B-8D9A-0CF16D70D72B.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 791
reklama
Hej, staramy sie od 14 cykli, wiec moge juz miec paranoje :p czy widzicie cos? To jest test clearblue i wydaje mi sie ze moze ta kreska przebija bo w razie ciazy tam po prostu jest? Dzieki.
Hmm, ciężko stwierdzić. Ja raczej nic nie widzę. W którym dniu robiłaś test?
 
Ja też niestety nic nie widzę. Ile dpo jesteś?

No i przede wszystkim jeżeli dobrze kojarzę to te CB mają czułość 25, a na wczesnym etapie lepiej zrobić test i czułości 10.
 
Może kup test o większej czułości.
Ja nie widzę tu kreski, ale jest jeszcze wcześnie. Powtórzyłabym najwcześniej za 2-3 dni, żeby była większa szansa na miarodajny wynik.
Powodzenia!
 
reklama
Do góry