reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga blada kreska na teście.

Mary93

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Lipiec 2019
Postów
23
Cześć. Jestem po in vitro 11 dpt. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy rano i wyszła taka druga blada kreska. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Czy to oznacza że test może być pozytywny?
997336
 
reklama
reklama
aha no to szkoda ,nic nie zrobisz ,wydaję mi się że to świadczy o ciąży ,ale pewnie na wizytę i tak ze 2 tyg trzeba poczekać ,żeby było coś widać
U Nas uznają ciążę dopiero od 12tyg. Nawet jak pójdę do lekarza i powiem że podejrzewam ciążę to zrobi mi test ciążowy na potwierdzenie i tyle. A niestety w tej chwili nie mogę pozwolić sobie na prywatną wizyte
 
No właśnie ,takie tam mają podejście ,z jednej strony to rozumiem ,bo jeśli coś nie jest zdolne do samodzielnego życia ,to natura eliminuje ,u mnie akurat był problem z progesteronem , tabletki pomogły i mam 33 tc ,Córeczka rozwija się prawidłowo
 
No właśnie ,takie tam mają podejście ,z jednej strony to rozumiem ,bo jeśli coś nie jest zdolne do samodzielnego życia ,to natura eliminuje ,u mnie akurat był problem z progesteronem , tabletki pomogły i mam 33 tc ,Córeczka rozwija się prawidłowo
No dokladnie. Gratuluję u mnie w domu biegają już trzy dziewczynki.
 
reklama
Do góry