reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Druga blada kreska na tescie

CzarnaCzarna90

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny staramy się z mężem o dziecko i nie zaprzecze że ciągle robię testy ciążowe bo nie mogę się doczekać naszego drugiego planowanego dzidziusia. Wczoraj był według moich obliczeń pierwszy dzień przed miesiączka[ale moje cykle niestety nie zawsze reguralne] i zrobiłam znów test tym razem strumieniowy pink i pojawila się tym razem druga ale bardzo blada kreska jak nigdy dotąd. Teraz nie wiem mam go już rozumieć jako test pozytywny i za kilka dni powtórzyć? W jakim odstępie czasowym najlepiej zrobić test ciążowy jeden od drugiego? Okresu nie ma, pobolewa mnie brzuch jak na okres a od tygodnia bardzo bolą mnie piersi. Dodam że ginekolodzy nawet prywatnie narazie załadowani. Nie wiem co robić? doradzciedodaje również zdjęcie testu test robiony w poniedziałek po poludniu

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Jeśli kreska pojawiła się w ciągu 5 min, to raczej ciąża ,do gina nie ma co iść bo za wcześnie , ja na Twoim miejscu poszłabym jutro na bete i będzie pewność :)

CzarnaCzarna90

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
U mnie beta tylko rano a ja ten tydzień akurat mam poranne zmiany. A do przyszłego tygodnia zwarjuje z ciekawości. Jak myślisz kiedy mogę znów powtórzyć test ciążowy?

BetiPS

Rozwiązania
1
Też tak uważamjak Fado123. U mnie takie kreski oznaczały ciążę. Zrób jutro betę i będziesz wiedziała. Powodzenia

Fado123

Rozwiązania
2
Szkoda ,że nie masz lab gdzie pobiorą o każdej porze , no trudno a testy teraz to możesz codziennie powtarzać ;) tylko po co ? zrób sobie jeszcze rano i trudno czekać na bete albo do gina za jakieś 2 tyg

Fado123

Rozwiązania
2
Ja robię w szpitalu , tam jest Diagnostyka i kiedy by się nie przyszło to pobiorą krew , jeśli to jest przy szpitalu to z reguły robią ,ale to też od dobrej woli zależy ;) u nas niby pobierają tylko do 9.30 ,ale ja nawet o 20 byłam i pobrali,wynik jeszcze w ten sam dzień online

reklama

Ironka

Aktywna w BB
Miasto
okolice Łodzi
Rozwiązania
0
CzarnaCzarna90 ja na twoim miejscu wykonalabym test jutro rano. Ważne jest aby to był poranny mocz bo wtedy stężenie hormonu ciążowego jest w nim największe. Wg mnie twój test jest pozytywny. Kreska może i słaba, ale test robiony popołudniu, więc stężenie hormonu mniejsze.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry