reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga blada kreska na tescie

CzarnaCzarna90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
30
Hej dziewczyny staramy się z mężem o dziecko i nie zaprzecze że ciągle robię testy ciążowe bo nie mogę się doczekać naszego drugiego planowanego dzidziusia. Wczoraj był według moich obliczeń pierwszy dzień przed miesiączka[ale moje cykle niestety nie zawsze reguralne] i zrobiłam znów test tym razem strumieniowy pink i pojawila się tym razem druga ale bardzo blada kreska jak nigdy dotąd. Teraz nie wiem mam go już rozumieć jako test pozytywny i za kilka dni powtórzyć? W jakim odstępie czasowym najlepiej zrobić test ciążowy jeden od drugiego? Okresu nie ma, pobolewa mnie brzuch jak na okres a od tygodnia bardzo bolą mnie piersi. Dodam że ginekolodzy nawet prywatnie narazie załadowani. Nie wiem co robić? doradzciedodaje również zdjęcie testu test robiony w poniedziałek po poludniu
 
reklama
Jesteś w ciąży. U mnie druga była dużo bledsza, A teraz jestem już w 6 miesiącu. Dla pewności możesz powtórzyć za 48 H i wyjdzie już ciemniejsza. Gratulacje
 
reklama
Hej dziewczyny dziś zrobiłam kolejny test znów wyszła druga blada kreska nie całe 4 dni od poprzedniego(pierwszy test poniedziałek po południu drugi czwartek rano) dodam że dowiadywalam się i beta u mnie nawet w szpitalu tylko rano a ja pracuje od 8 do 16jak myślicie że test drugi raz aż tak by się pomylił? Okresu dalej brak bóle piersi i brzucha wciąż. Dodaje fotę dzisiejszego testu
 

Załączniki

  • 15664507667594096905753296924362.jpg
    15664507667594096905753296924362.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 261
Hej dziewczyny dziś zrobiłam kolejny test znów wyszła druga blada kreska nie całe 4 dni od poprzedniego(pierwszy test poniedziałek po południu drugi czwartek rano) dodam że dowiadywalam się i beta u mnie nawet w szpitalu tylko rano a ja pracuje od 8 do 16jak myślicie że test drugi raz aż tak by się pomylił? Okresu dalej brak bóle piersi i brzucha wciąż. Dodaje fotę dzisiejszego testu
To już nie jest blada kreska. Poczekaj jeszcze ze dwa tygodnie i smigaj do lekarza .
 
Nie pojawi się. Będzie dobrze i jak pójdziesz do lekarza za jakiś czas to pewnie juz zobaczysz serduszko
Liczę na to bardzo. Dziękuję dziewczyny ze tak szybko odpowiadacie jestem wam naprawdę wdzięczna bo ja tu już sobie rwe włosy z głowy. A test znając mnie i tak pewnie znów powtórzę za jakieś kilka dni
 
reklama
Hej dziewczyny dziś zrobiłam kolejny test znów wyszła druga blada kreska nie całe 4 dni od poprzedniego(pierwszy test poniedziałek po południu drugi czwartek rano) dodam że dowiadywalam się i beta u mnie nawet w szpitalu tylko rano a ja pracuje od 8 do 16jak myślicie że test drugi raz aż tak by się pomylił? Okresu dalej brak bóle piersi i brzucha wciąż. Dodaje fotę dzisiejszego testu
Na pewno ciąża,[emoji8] gratulacje
 
Do góry