reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga blada kreska na tescie

CzarnaCzarna90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
30
Hej dziewczyny staramy się z mężem o dziecko i nie zaprzecze że ciągle robię testy ciążowe bo nie mogę się doczekać naszego drugiego planowanego dzidziusia. Wczoraj był według moich obliczeń pierwszy dzień przed miesiączka[ale moje cykle niestety nie zawsze reguralne] i zrobiłam znów test tym razem strumieniowy pink i pojawila się tym razem druga ale bardzo blada kreska jak nigdy dotąd. Teraz nie wiem mam go już rozumieć jako test pozytywny i za kilka dni powtórzyć? W jakim odstępie czasowym najlepiej zrobić test ciążowy jeden od drugiego? Okresu nie ma, pobolewa mnie brzuch jak na okres a od tygodnia bardzo bolą mnie piersi. Dodam że ginekolodzy nawet prywatnie narazie załadowani. Nie wiem co robić? doradzciedodaje również zdjęcie testu test robiony w poniedziałek po poludniu
 
reklama
reklama
Mi test pink pokazał też blada kreskę jak już byłam w ciąży, tak nigdy nie oszukał. Jeżeli nie możesz narazie iść do laboratorium zrób drugi test za dwa dni.

W załączeniu test dzień przed @. Aktualnie 23tc
IMG_20190412_063043.jpeg
 
Mi test pink pokazał też blada kreskę jak już byłam w ciąży, tak nigdy nie oszukał. Jeżeli nie możesz narazie iść do laboratorium zrób drugi test za dwa dni.

W załączeniu test dzień przed @. Aktualnie 23tcZobacz załącznik 1012788
Ja na pierwszym teście też miałam taką samą kreskę i ten sam test robilam
 
Dziewczyny chciałam się tylko z wami podzielić informacja że na 30.08 udało umówić mi się do ginekoliga więc myślę że coś mi tam potwierdzi a że z natury jestem bardzo niecierpliwy to za kilka dni powtórzę test tym razem będę próbować testu czulego z Rossmanna facalle
 
Dziewczyny chciałam się tylko z wami podzielić informacja że na 30.08 udało umówić mi się do ginekoliga więc myślę że coś mi tam potwierdzi a że z natury jestem bardzo niecierpliwy to za kilka dni powtórzę test tym razem będę próbować testu czulego z Rossmanna facalle
Skoro jesteś niecierpliwa ,to lepiej zrobić bete ,a nie testy , ona daję trochę inny obraz ;)
 
reklama
Hej dziewczyny już mam pewność że jestem w ciąży na 100 procent trzeci test dziś trzy dni od poprzedniego testu druga kreska już stanowczo ciemniejsza. Teraz to już czekam tylko do wizyty u gin. na potwierdzenie. Po ciuchy już skacze z radości. Dziękuję wam za wszelkie porady. Jesteście najlepsze!
 

Załączniki

  • 15667106480658360303903894826652.jpg
    15667106480658360303903894826652.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 632
Do góry