reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga blada kreska?

Karla_

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Maj 2020
Postów
21
Dzień dobry Kochane,
Mam prośbę, oceńcie czy widzicie tu cień cienia drugiej kreski..?
6 dni po współżyciu, w którym mogło dojść do zapłodnienia na majtkach zobaczyłam trzy maciupkie krople krwi.. byłam przekonana, że jestem w ciąży.. jednak okres przyszedł spodziewanie, nawet dość mocne 1.5 dnia, po czym kolejne 1.5 zniknął.. i pojawił się dziwny, bardzo słaby, wręcz plamienie. Test negatywny w dniu miesiączki. Mimo wszystko, czułam się dość dziwnie, bardzo osłabiona, wpadła opryszczka, której nigdy jeszcze w życiu nie miałam.. koleżanka wróciła z pracy zdalnej i ciągle powtarzała, że jestem blada..nie mówiłam już nikomu o swoich objawach, bo myślałam że sobie wkręcam.. jednak wczoraj zrobiłam kolejny test, by upewnić się, że nie jestem , slyszlalam o negatywnych testach i ciążach..
Po wykonaniu testu nie widziałam nic, schowałam go, dziś wyciągam żeby wyrzucić a tu cień cienia.. nie wiem czy to wyznaczone , zwyczajne miejsce na wynik czy coś więcej.. chyba jutro udam się na betę.. czy myślicie, że jest ku temu przesłankę , czy sobie wkręcam..?
 

Załączniki

  • IMG_20200517_184452198.jpg
    IMG_20200517_184452198.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 501
Ostatnia edycja:
reklama
Wynik testu odczytuje się po czasie wskazanym przez producenta na opakowaniu, po tym czasie jest do wyrzucenia i nie sugeruj się nawet jeśli cokolwiek tam prześwituje.
 
To jest typowa kreska fabryczna, ktora wychodzi na tych testach, juz kilka ich widziałam. Jak dla mnie ciazy nie ma.
 
To jest kreska fabryczna, po tak długim czasie ,często się pokazuja , odczytuje się z reguły max 5 minut, więc dla mnie ciąży nie ma ,a to że miałaś tako okres ,dla mnie normalne ,co miesiąc taki mam 2 dni i potem plamienie
 
Dzień dobry Kochane,
Mam prośbę, oceńcie czy widzicie tu cień cienia drugiej kreski..?
6 dni po współżyciu, w którym mogło dojść do zapłodnienia na majtkach zobaczyłam trzy maciupkie krople krwi.. byłam przekonana, że jestem w ciąży.. jednak okres przyszedł spodziewanie, nawet dość mocne 1.5 dnia, po czym kolejne 1.5 zniknął.. i pojawił się dziwny, bardzo słaby, wręcz plamienie. Test negatywny w dniu miesiączki. Mimo wszystko, czułam się dość dziwnie, bardzo osłabiona, wpadła opryszczka, której nigdy jeszcze w życiu nie miałam.. koleżanka wróciła z pracy zdalnej i ciągle powtarzała, że jestem blada..nie mówiłam już nikomu o swoich objawach, bo myślałam że sobie wkręcam.. jednak wczoraj zrobiłam kolejny test, by upewnić się, że nie jestem , slyszlalam o negatywnych testach i ciążach..
Po wykonaniu testu nie widziałam nic, schowałam go, dziś wyciągam żeby wyrzucić a tu cień cienia.. nie wiem czy to wyznaczone , zwyczajne miejsce na wynik czy coś więcej.. chyba jutro udam się na betę.. czy myślicie, że jest ku temu przesłankę , czy sobie wkręcam..?
Powtórz test, najlepiej ten najczulszy 10mlu
 
Ja kilka dni temu też robiłam test ciążowy i wyszła 2 kreska po dłuższym czasie. rano zrobiłam kolejny test ujemny. Wg mnie ten test nie jest wiarygodny i powinnaś zrobić bhcg z krwi. To rozwieje wątpliwości.
 
reklama
Widać na teście drugą kreskę, ale nie odczytuje się go po wyznaczonym czasie.
Mimo to teraz będziesz zachodzić w głowę, czy ciąża czy jednak nie, więc dla spokoju sumienia najlepiej zrób sobie betę.
 
reklama
Do góry