reklama

druga ciaza drugie dziecko jak przygotowac jedynaczke na rodzenstwo

Zapraszam wszystkie mamy z Olsztyna .Poznajmy się wszyscy .Będzie fajnie

1. justyna.k

justyna.k Początkująca w BB

Dzis zrobilam test potwierdzilam swoje przypuszczenia ciaza wszystko idzie zgodnie z planem , chcielismy drugie dziecko i jestem w ciazy tylko terazu zapalila mi sie czerwona lampka w glowie jak moja corcia przyjmie rodzenstwo przeciez ja jestem tylko jej ... jak ja do tego przygotowac jest jeszcze za mala by zrozumiec ogrom sytacji ma dopiero 19m-ce doradzcie

2. majeczka2007

majeczka2007 Początkująca w BB

Ciąza to cos wspaniałego a zwłasza druga jest w jakims sensie bardziej dojrzalsza. Ja jestem w 7 miesiącu a moja córa ma 2 latka i 9 miesięcy. Mysle ,ze czasem dzieci są mądrzejsze od nas. Moja bardzo dobrze zareagowała na wieść o rodzeństwie, choc i tak wiem,ze jak się urodzi to tak naprawde zrozumie Maja co to malutka siostra. początki będa trudne, ale z naszą pomocą uda się aby ta siostrzana milośc nie przerodziła sie w zazdrość i niechęć.

3. reklama
  4. Iskierka1

Iskierka1 Zaciekawiona BB

Wszystko bedzie dobrze jak bedziesz mówiła i opowiadała ,że w środku jest dzidzia i że to bedzie twój braciszek lub siostrzyczka .Ja mam 6 lat synka a drugi ma 3 latka .Jak będziesz miała wielki brzuszek to daj sie przytulić córci i po opowiadaj jej trochę że tam w srodku jest twój braciszek lub siostrzyczka .Dużo mów jej brzuszku :)Nie martw się wszystko będzie dobrze :)

Poleć forum