reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża młodziutkiej mamy

Sasanka18 jeszcze raz, naprawdę jesteś porządną dziewczyną, której los przyniósł to co ma, a jednocześnie umiejącą sobie radzić pozytywnie z tym wszystkim. Naprawdę wzorzec idealnej młodej mamy!

Wiecie co mój mąż obudził się dziś rano, i powiedział do mnie tak: ŻE ŚNIŁO MU SIĘ, ŻE URODZIŁAM (MIMO, ŻE NARAZIE NIE JESTEM W CIĄŻY, 2 TYGODNIE TEMU ODRZUCIŁAM TABLETKI I OD MYŚLE LUTEGO BĘDZIEMY SIĘ STARAĆ O MALEŃSTWO)TROJACZKI. PRZY OPOWIADANIU TEGO CIESZYŁ SIĘ JAK DO SERA HEHE, NO CÓŻ CHYBA JEDNAK CHCIAŁBY TYM TATĄ ZOSTAĆ SZYBCIEJ NIŻ MI SIĘ WYDAJE ;)

A Wasi towarzysze życiowi jak reagowali po tym jak się dowiadywali, że jesteście w ciąży???







 
reklama
Sasanka18 Ja miałam 20 lat jak zaszłam po raz pierwszy w ciążę, co prawa bardzo chcieliśmy dzidzusia i niczego się nie obawialiśmy byliśmy co prawda dopiero 2 miesiące po ślubie ale w związku partnerskim byliśmy już 5 lat i wiedzieliśmy co robimy. Gdy miałam 22 lata zaszłam po raz drugi w ciąże też zresztą planowaną. Jak do tej pory to najlepsze decyzje w moim życiu. Nasi rodzice co prawda cieszyli się razem z nami, ale znajomi? no cóż krótko mówiąc mieli nas za świrów i nieodpowiedzialnych dzieciaków, że w tym wieku (ja 23 Przemek 26) mamy już dwójkę chłopców. Ten kto nie ma tego instynktu rodzicielskiego nie zrozumie naszych decyzji, a my naprawdę jesteśmy szczęśliwi a dzieci są dla nas całym światem, motorkiem w życiu, to dla nich wszystko robimy, a końcem przyszłęgo roku chcemy zaprosić do brzuszka trzeciego bobaska. Ponieważ poznaliśmy sie gdy miałąm 14 a on 17 lat wybawiliśmy sie juz przed ślubem i doskonale wiem sasanko18 co masz na mysli mówiąc że imprezy i hulaszcze życie towarzyskie Cię nie interesują. A takiego mężczyzny jak Twój pozazdrościc może kazda kobieta. Tak naprawdę w takiej sytuacji mało który facet by tak zareagował, a Twój to prawdziwy skarb. !!!

 
Również trochę boję się takiej sytuacji, że po urodzeniu pierwszego maleństwa ponownie zajdę w ciążę, mimo że maluszek ma się urodzić dopiero za 9 dni.
Dziewczyny, jak to jest z antykoncepcją w czasie karmienia piersią? Tabletki odpadają?
 
BlackWizard - są takie tabletki które można brać przy karmieniu piersią, to się nazywa minipigułka i zawiera ona tylko progesteron :)Szkoda,że ja o niej nie pomyslałam ;)
A wiecie,że jak urodziłam, leżałam na sali z kobietą która ponownie zaszła w ciąże gdy jej córeczka miała pół roku.I tak sobie pomyślałam,że jak tak w ogóle można,ja napewno tak szybko nie będę miała kolejnego dziecka he.. A tu taka niespodzianka:)
 
BlackWizard, te tabsy to CAREZETTE, sama je używałam właśnie po porodzie jak karmiłam piersią, a kiedy przestałam karmić wciąż ich używałam, bo lekarz nie zalecał mi innych i właśnie myślę, że tu był błąd, bo podczas brania właśnie tych tabsów ponownie zaszłam w ciążę, ale nie winię lekarza ani tabletek, bo wiadomo, że nic nie uchroni przed ciążą jak wstrzemiężliwość :tak:
 
Ja zaszłam w ciążę przed 19(bo w listopadzie a w styczniu miałam urodziny).Wzieliśmy ślub,ja kończyłam wtedy szkołę,zdałam maturę w 8miesiącu a teraz staram się zajść w drugą ciążę ale ciężko jest to zrobić więc dziewczyny,może cieszcie się z tego że macie taką możliwość bo później może nie będzie Wam to dane....
 
Ja zrobiłam głupi błąd.Wziełam dwa zastrzyki ant. i teraz po roku casu @ dopiero dostałam,wszystko się powoli układa i wraca do normy.Jestem dobrej myśli:tak::tak:
 
reklama
No to teraz napewno, kiedy Twój cykl się ureguluje będziesz mogła spokojnie zafasolkować :) Życzę powodzenia w staraniu się o dzidzię :)
 
Do góry