reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża młodziutkiej mamy

reklama
Witam ! Ja skoncze 21 lat w lutym :) Moje pierwsze dziecko urodzilam gdy mialam prawie 18 lat :)
Julia ma teraz 3 latka. Wszytsko uklada sie wspaniale. Ja od 14 roku zycia mieszkalam na Islandii, tam
poznalam mojego meza. W listopadzie 2010 roku postanowilismy przeprowadzic sie do USA, maz poszedl do
szkoly a ja siedzialam w domu. Po 8 miesiacach znudzilo mi sie i postanowilam wrocic do Islandii i isc do szkoly.
W szkole bylo super, Julia poszla do przedszkola. Aleeee nie moglismy wytrzymac rozlaki. Wiec postanowilam znow
przeprowadzic sie do USA, i wlasnie tu siedze.
Wiec tak wyszlo ze zaszlam w ciaze, kilka tyg po powrocie do USA ( ale to bylo planowane ) :D ! Jestem juz w 6 tyg ciazy.
Bardzo sie z tego ciesze ale moze i tez troche stresuje co inni powiedza.
Najblizsza rodzina juz wie (nie moglismy sie powstrzymac i musielismy im powiedziec)
i oni bardzo sie ciesza. My sie bardzo cieszymy i to jest jednak najwazniejsze :D

Wybaczie moj Polski :/







 
Panda666 tak ci zazdroszcze-cale zycie marzylo mi sie zamieszkac w USA.Zazdroszcze ci ze ty mialas taka mozliwosc;)
Dziewczeta...oglaszam wszem i wobec ze starania o drugiego maluszka uwazam za rozpoczete;)
Jeszcze nie dawno maz nie byl do konca przekonany co do drugiego maluszka juz teraz ale wczoraj chcial pogadac na ten temat i powiedzial mi ze myslal o tym i widzi jaka cudowna mama jestem dl Kubusia i ze na pewno bez problemu damy rade z drugim malenstwem;)I od wczoraj rozpoczelismy staranka;D Boze,jestem taka przeszczesliwa;D;D;D;D teraz czekamy na testowanko;p oczywiscie jeszcze troszke musze poczekac ale cierpliwosc poplaca:D pozdrawiam was wszystkie;)
 
Witam:)
JEstem kolejna mloda mama:) Zaszlam w ciaze w wieku 18,5 lat ktora byla planowana . W 7 miesiacu wzielam slub koscielny ktory tez byl planowany jeszcze przed ciaza. Oczywiscie wszyscy nas krytykuja i nie potrafia zrozumiec ale staram sie tym nie przejmowac bo najwazniejsze ze moja druga polowka pragie tego samego co ja i sie kochamy . Moj synek ma teraz 16 miesiecy a ja 20 lat i studiuje zaocznie. Moj maz ma 21 lat. wynajmujemy mieszkanie ale mamy w planach swoj dom bo mamy taka mozliwosc bo maz dosc dobrze zarabia . Chcemy miec drugie dziecko ale niestety nie mozemy jeszcze sie starac bo mam nadżerke i stan zapalny macicy i jajników :( Czy ktoras z was miala cos podobnego ??? i czy to utrudnia zajscie w ciaze ??
 
Kamilka ja miałam nadżerkę, wystarczy isc do gina on napewno dobrze doradzi. Myśle ze wpierw dobrze by bylo ja wyleczyc.... Ja miałam wypalaną w grudniu 2011r.

Martusia kciukasy za staranka trzymam :-)
 
Dzieki Liza;)ja za 3 dni mam testowanko wiec sie okaze co i jak;)wogole musze isc do lekarza bo wyczowam tam w srodku jakas gule wielkosci orzecha wloskiego;/niewspomne juz o bolu;/chyba sie dzis do neigo wybiore;)myslicie ze jezeli udalo sie z fasolka to lekarz juz bedzie umial to wykryc tak szybko?
 
reklama
Martusia to zalezy na jakim stadium jest ciaza, po macicy moze cos tam poznac a na usg kolo 5tc widac jest pecherzyk:tak: wczesniej mysle ze nie widac duzo...;-)
trzymamy kciuki za testowanko i daj nam znac :-)
 
Do góry