reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża pozamaciczna

Dołączył(a)
29 Maj 2020
Postów
9
Cześć Kobietki
Otóż jest to moja druga taka ciąża pozamaciczna i jest ona znowu w prawym jajniku, i pytanie do Was czy lepiej usunąć ten jajnik czy leczyć tak jak przy pierwszej sytuacji zastrzykiem?
Jak Myślicie czy ten jajnik może być drozny?
 
reklama
Cześć Kobietki
Otóż jest to moja druga taka ciąża pozamaciczna i jest ona znowu w prawym jajniku, i pytanie do Was czy lepiej usunąć ten jajnik czy leczyć tak jak przy pierwszej sytuacji zastrzykiem?
Jak Myślicie czy ten jajnik może być drozny?
Nigdy nie byłam w ciąży pozamacicznej. Wydaje mi się, że lepiej leczyć. Tylko przed następnymi staraniami zrób drożność jajowodów by wiedzieć, że sytuacja się nie powtorzy
 
Aktualnie leżę w szpitalu i stwierdziłam że lepiej niech zostawią jajowod A po wyjściu zrobi się badania bo w każdym momencie można wyciąć A może być tak że jednak jest drozny ten mój jajowod
Nigdy nie byłam w ciąży pozamacicznej. Wydaje mi się, że lepiej leczyć. Tylko przed następnymi staraniami zrób drożność jajowodów by wiedzieć, że sytuacja się nie powtorzy
 
Aktualnie leżę w szpitalu i stwierdziłam że lepiej niech zostawią jajowod A po wyjściu zrobi się badania bo w każdym momencie można wyciąć A może być tak że jednak jest drozny ten mój jajowod
Jeśli nie ma konieczności lepiej nie usuwać. Nigdy nie wiadomo co i kiedy może się przydać. Lekko zapchane jajowody da się przepłukać. Są też osoby, którym po leczeniu zoladexem udało się je udrożnić. Przykro mi, że cierpisz z powodu straty. Jak już się uporasz ze zdarzeniem straty zadbaj o prawidłowe prowadzenie. Jak trzeba zmień lekarza. Bylebyś następnym razem dotrwała do porodu w conajmniej 38tc ze zdrowym i żywym dzieciaczkiem. Powodzenia zycze
 
reklama
reklama
Do góry