reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża "problem"

Hej dziewczyny, w 1 ciążę zaszłam 4 lata temu (25 lat) za 1 razem, teraz (29 lat) od 2 miesięcy (z testami owulacyjnymi) się nie udało jeszcze.

Nie dramatyzuję i się nie martwię jakoś bardzo, bo już 1 dziecko mam, daję sobie czas, chciałabym po prostu poznać wasze podobne historie dla zabicia czasu i może lekkiego uspokojenia 😘

Zaznaczę, że biorę od 4 miesiecy kwas foliowy i 3 miesiące temu byłam u ginekologa na USG jajników, mówiła że wszystko ok.

Dziękuję Wam i ściskam wszystkie 🫶
Pierwsza ciąża 2 lata (poronienie), druga ciąża po 5 miesiącach starań. Teraz od stycznia staramy się o drugie dziecko. Zobaczymy 🤷 Do lipca karmiłam piersią, także daje sobie czas 🙂
 
reklama
Hej dziewczyny, w 1 ciążę zaszłam 4 lata temu (25 lat) za 1 razem, teraz (29 lat) od 2 miesięcy (z testami owulacyjnymi) się nie udało jeszcze.

Nie dramatyzuję i się nie martwię jakoś bardzo, bo już 1 dziecko mam, daję sobie czas, chciałabym po prostu poznać wasze podobne historie dla zabicia czasu i może lekkiego uspokojenia 😘

Zaznaczę, że biorę od 4 miesiecy kwas foliowy i 3 miesiące temu byłam u ginekologa na USG jajników, mówiła że wszystko ok.

Dziękuję Wam i ściskam wszystkie 🫶
Hej :) Ja w pierwszą ciążę zaszłam w trzecim cyklu, w drugą ( którą niestety straciłam w pierwszym :( ) i teraz od września staramy się znowu. Zobaczymy jak będzie tym razem, narazie mam 19 dzień cyklu o czekam z niecierpliwością na rozwój sytuacji :)
 
Do góry