reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża przy małym dziecku

Dziękuję za odp. Bardziej bałam się przy tych uderzeniach dziecka w brzuch tego aby nie skończyło się to np odklejeniem łożyska. Mam łożysko umiejscowione na przedniej ścianie macicy(ale nie jest przodujące) i dlatego troche sie obawiam takich nawet lekkich uderzen. Czy któraś miała takie łożysko z przodu, zajmowała się dziećmi nie raz dostała kopniaka a było ok pomimo wszystko?
 
reklama
spokojnie kochana, trzeba byc dobrej mysli. Wszystko powinno sie dobrze skonczyc. Niestety takie wypadki czasem sie zdarzaja, zwlaszcza z maluchami
 
Mam pytanie do kobiet, które mają już starsze dzieci. Jestem w 24 tc, mam 20 miesieczne dziecko. Dziś spała ze mną i niechcący kopnęła mnie w brzuch. Nic mnie nie bolało, nie plamię więc nie jechałam na IP, bo po pierwsze jesteśmy przeziębione,a po drugie nawet nie miałabym jej z kim dziś zostawić. Czy Wam zdarzały się takie przypadki, że dzieci was kopały itp? Czy za każdym razem wtedy jeździłyście na IP czy dopiero jak wystąpiły niepokojące objawy? Czy gdyby coś tam się wydarzyło np odkleiło łożysko to te objawy wystąpiły by na 100 %? Pozdrawiam
 
Niedawno zadawałaś podobne pytanie. Uderzenie w brzuch w ciazy
W jakim celu zaśmiecasz forum takimi samymi wątkami? Zamiast 15 razy pytać o to samo na forum już dawno byłabym u swojego lekarza i jego wypytałabym o ewentualne skutki takich zachowań.
 
Witam prosze napiszcie jak sobie radzicie z dopiero co narodzonym malenstwem i starszakiem tak ok 2 latka?? Tak dokladnie to chodzi mi o wyjscie z domu np.na spacer czy na zakupy.Ja jestem prawie w 7 tyg ciazy moja corcia mam teraz 22 miesiace jak urodze ona bedzie miala 2,5 roku bardzo obawiam się naszych wspolnych wyjsc......
 
reklama
moim zdanie nie ma sie co obawiac, po prostu kwestia wprawy. :) na poczatku oze byc ciezko, ale potem bedziesz wiedziala jak masz sobie radzic. może nie jest to za bardzo wartościowa porada, ale ja jestem zdania, że wszystko "wychodzi w praniu"
 
Do góry