reklama

druga ciaza

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez iiii2, 9 Lipiec 2015.

1. iiii2

iiii2 Początkująca w BB

hej, mam 21 lat, urodzilam pierwsze dziecko niecały rok temu i teraz znów zaszlam w ciąże. Z partnerem dopiero slub kościelny planujemy na grudzień i Male wesele. Jak mam powiedzieć rodzinie o kolejnym dziecku? Zwlaszcza moim rodzicom. Z dwojka dzieci będzie mi trudno skończyć studia..

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

My zrobiliśmy Córce bluzeczkę z napisem "Będę Starszą Siostrą", podczas niedzielnego obiadu, na którym była cała rodzinka, założyliśmy jej koszulkę i stanęła w niej na środku pokoju :tak:

3. reklama
  4. kate_p7

kate_p7 Fanka BB :)

Nulini ale fajny pomysł i zdziwienie dziadków bezcenne:-D

iii2 dasz rade, wszystko jakoś się ułoży. Czasem życie ma gdzieś nasze plany i pisze swój własny scenariusz. A dziadkowie, jakoś sobie z tym poradzą i na pewno będą się cieszyć z kolejnego wnuka.

5. Nulini

kate, zdziwienie dziadków, pradziadków i moich braci, czyli wujków :-D

6. Pat2504

Pat2504 Fanka BB :)

Cześć dziewczyny !
    Jestem tegoroczną kwietniową mamą. Piszę do Was, ponieważ do naszej grupy niestety dostał się "złośliwy troll". Chcę Was uprzedzić abyście i Wy nie dały się nabrać, ponieważ ta dziewczyna już drugi raz okłamuje, że ma dzieci. Nas wrobiła w bliźniaki...Wyślę Wam jej fotkę i przekazujcie dalej ! Jej nick to Olusia7982 ale nick może zmienić więc każdy musi wiedzieć jak wygląda żeby nikt więcej nie popełnił tego błędu co my i jej nie zaufał i nie pokazywał prywatnych fotek i udostępniał o sobie prywatne wiadomości...

View attachment 699669 View attachment 699670 View attachment 699671 View attachment 699672

7. judy38

judy38 Fanka BB :)

Pat a jestes pewna że to troll??

8. Pat2504

Pat2504 Fanka BB :)

Teraz już możemy powiedzieć że jesteśmy pewne.

9. judy38

judy38 Fanka BB :)

Okropna historia po co ludzie takie rzeczy robią?? No nic ostrzegę swoje grupy ;)

10. reklama
  11. iiii2

iiii2 Początkująca w BB

pat2504 jakim prawem mnie oczerniasz?
    Pierwszy raz założyłam tu konto. Napisz do administratora aby sprawdzil po ip.
    Myslisz ze mozesz oskarżać o wszystko nowych użytkowników? Czekam na odpowiedź administratora w takim razie.

12. Nulini

Uderz w stół...

Poleć forum