reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

druga ciaza

Dołączył(a)
9 Lipiec 2015
Postów
3
hej, mam 21 lat, urodzilam pierwsze dziecko niecały rok temu i teraz znów zaszlam w ciąże. Z partnerem dopiero slub kościelny planujemy na grudzień i Male wesele. Jak mam powiedzieć rodzinie o kolejnym dziecku? Zwlaszcza moim rodzicom. Z dwojka dzieci będzie mi trudno skończyć studia..
 
reklama
My zrobiliśmy Córce bluzeczkę z napisem "Będę Starszą Siostrą", podczas niedzielnego obiadu, na którym była cała rodzinka, założyliśmy jej koszulkę i stanęła w niej na środku pokoju :tak:
 
Nulini ale fajny pomysł i zdziwienie dziadków bezcenne:-D


iii2 dasz rade, wszystko jakoś się ułoży. Czasem życie ma gdzieś nasze plany i pisze swój własny scenariusz. A dziadkowie, jakoś sobie z tym poradzą i na pewno będą się cieszyć z kolejnego wnuka.
 
Cześć dziewczyny !
Jestem tegoroczną kwietniową mamą. Piszę do Was, ponieważ do naszej grupy niestety dostał się "złośliwy troll". Chcę Was uprzedzić abyście i Wy nie dały się nabrać, ponieważ ta dziewczyna już drugi raz okłamuje, że ma dzieci. Nas wrobiła w bliźniaki...Wyślę Wam jej fotkę i przekazujcie dalej ! Jej nick to Olusia7982 ale nick może zmienić więc każdy musi wiedzieć jak wygląda żeby nikt więcej nie popełnił tego błędu co my i jej nie zaufał i nie pokazywał prywatnych fotek i udostępniał o sobie prywatne wiadomości...

Zobacz załącznik 699669Zobacz załącznik 699670Zobacz załącznik 699671Zobacz załącznik 699672
 
pat2504 jakim prawem mnie oczerniasz?
Pierwszy raz założyłam tu konto. Napisz do administratora aby sprawdzil po ip.
Myslisz ze mozesz oskarżać o wszystko nowych użytkowników? Czekam na odpowiedź administratora w takim razie.
 
reklama
Do góry