reklama

Druga czesc postu:Doradzicie?-8-miesięcy:stanie,siedzenie,chodzenie

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez Ewelka20, 21 Maj 2016.

1. Ewelka20

Ewelka20 Fanka BB :)

Cześć Mamuśki i Tatuśki :-D
    Jakiś czas temu pisałam,że mój 8-miesięczny synek siedzi twardo,ale sam nie usiądzie,nie próbuje raczkować,ani nie obraca się z plecków na brzuszek.
    We wtorek idziemy do lekarza na konsultację(pani doktor powiedziała,że mały jest bardzo silny i neurologicznie żadnych problemów nie widzi,ale jak skończy 8 mies i nie będzie nic do przodu,to żeby przyjść i zobaczymy co dalej),ale piszę ten post żeby się pochwalić:-D
    Wiem,że tu akurat nie bardzo miejsce na to,ale muszę :-D
    Synek wczoraj 3 razy sam obrócił się z plecków n brzuszek :-D...Jestem mega dumna i szczęśliwa,bo może wreszcie teraz wszystko ruszy pełną para :-D

2. reklama
  3. witch84

witch84 Fanka BB :)

Przede wszystkim - skoro sam nie siada - to go nie sadzaj - bo więcej z tego szkody niż pożytku.

Gratuluję obrotów - ale to bardzo późny wiek jak na tą umiejętność. Skoro neurologicznie jest OK, to ja bym poszłam do poradni rehabilitacyjnej - na początek na konsultację, by go obejrzał lekarz (najlepiej znaleźć takiego co ma specjalizację rehabilitacja+pediatra). U mojego synka też neurologicznie było w porządku, ale miał problem z napięciem mięśniowym i musiał być rehabilitowany.

Poleć forum