reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska blada...

Dołączył(a)
20 Lipiec 2020
Postów
3
Hej dziewczyny, zrobilam dzisiaj test ciążowy.. Czy wynik jest negatywny czy pozytywny? Pomóżcie..
 

Załączniki

  • IMG_20200720_181501.jpg
    IMG_20200720_181501.jpg
    978,1 KB · Wyświetleń: 4 161
reklama
Ale dlaczego nie mogę wyrazić swojego zdania w kulturalny sposób i od razu się z tego naśmiewasz? Ten test jest negatywny w mojej opinii, i odpowiedziałam autorce. Nie oznacza to, ze nie jest w ciąży, bo za 2-3 dni następny test może być pozytywny. Dla mnie i kilku tutaj osób ten konkretny test jest negatywny i uszanuj nasze zdanie i się nie naśmiewaj.
Możesz wyrazić swoje zdanie i nie naśmiewam się. To jak kto i jak odbiera moje posty to nie mój problem. Za to nie odpowiadam.
 
reklama
Możesz wyrazić swoje zdanie i nie naśmiewam się. To jak kto i jak odbiera moje posty to nie mój problem. Za to nie odpowiadam.
Dziękuje bardzo, za możliwość wyrażenia swojego zdania. Pare postów wyżej piszesz, że to śmiech na sali, więc Ci odpisałam, ze dla mnie to nie jest śmieszne. Forum nie jest od naśmiewania się z opinii innych osób, a potem komentarzy w stylu, to nie mój problem, ja się z Ciebie nie naśmiewam, ze widzisz tam kreskę.
 
Dziękuje bardzo, za możliwość wyrażenia swojego zdania. Pare postów wyżej piszesz, że to śmiech na sali, więc Ci odpisałam, ze dla mnie to nie jest śmieszne. Forum nie jest od naśmiewania się z opinii innych osób, a potem komentarzy w stylu, to nie mój problem, ja się z Ciebie nie naśmiewam, ze widzisz tam kreskę.
To nie śmiałam się z ciebie tylko z tego że jak kreska jest to nie widać jej a jak beta wynosi poniżej 5 to kreski są widoczne gdzie to jest nie możliwe. Albo inaczej tam gdzie kresek niby nie widać a beta wychodzi powyżej 5 czyli ciąża to kresek nie widać a jak beta mówi sama przez siebie czyli brak ciąży a kreski widać przecież to jest nie logiczne.
 
Hej. Jestem nowa. Zrobiłam dziś test i proszę pomóżcie..... Dwie kreski czy jedna?
 

Załączniki

  • IMG_20201123_223542.jpg
    IMG_20201123_223542.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 241
  • IMG_20201123_223638.jpg
    IMG_20201123_223638.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 233
reklama
Do góry