reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska blada...

Dołączył(a)
20 Lipiec 2020
Postów
3
Hej dziewczyny, zrobilam dzisiaj test ciążowy.. Czy wynik jest negatywny czy pozytywny? Pomóżcie..
 

Załączniki

  • IMG_20200720_181501.jpg
    IMG_20200720_181501.jpg
    978,1 KB · Wyświetleń: 4 160
reklama
Dzień dobry.. Poszukuje pomocy. Czy ten test jest pozytywny czy negatywny? Zdjęcie zrobione na świeżym teście nie zleżałym.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210109-160237_Instagram.jpg
    Screenshot_20210109-160237_Instagram.jpg
    103,9 KB · Wyświetleń: 154
  • 1610194235270.jpg
    1610194235270.jpg
    407,2 KB · Wyświetleń: 155
reklama
Zaniepokojona jestem, bo pierwszy raz świeży test do 5 minut cokolwiek pokazał. Zawsze sie pokazywało później. Wiadomo ze trzeba się przyjrzeć być może robiony za wcześnie natomiast zawsze cos.. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi
+ te testy z pink jak dla mnie są troche oszukane. Na internecie ciężko znaleźć pozytywny test z 2 maksymalnie mocnymi kreskami + moja koleżanką w zaawansowanej ciąży nawet mocnej przy tym tescie nie miała, wiec moim skromnym zdaniem test rzekomo czuły ale podejrzany.
 
Zaniepokojona jestem, bo pierwszy raz świeży test do 5 minut cokolwiek pokazał. Zawsze sie pokazywało później. Wiadomo ze trzeba się przyjrzeć być może robiony za wcześnie natomiast zawsze cos.. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi
Poczekaj dwa dni i będziesz miala pewność lub pójdź jutro na beta wtedy juz bedzie 100 procentową pewność, aczkolwiek przy takich wartościach lepiej sie wstrzymac bo często kobiety robia za wcześnie testy, cos nam sie pokaze a potem okazuje sie ze jednak ciaza biochemiczna, sama jesten tego przykładem i to podwójnym :) ale tak czy inaczej życzę Powodzenia!
 
Poczekaj dwa dni i będziesz miala pewność lub pójdź jutro na beta wtedy juz bedzie 100 procentową pewność, aczkolwiek przy takich wartościach lepiej sie wstrzymac bo często kobiety robia za wcześnie testy, cos nam sie pokaze a potem okazuje sie ze jednak ciaza biochemiczna, sama jesten tego przykładem i to podwójnym :) ale tak czy inaczej życzę Powodzenia!
Dziękuje bardzo jeszcze raz za odpowiedzi :)
 
reklama
O pink testach dziewczyny tu na forum piszą dużo negatywnych opinii. Mi za to bobo testy często pokazują cień cienia.
Jeśli jesteś przed terminem spodziewanej @ najpewniejsza będzie beta z krwi. A jeśli masz cierpliwość to powtórz test za 2dni. Clearblue sobie chwalą aczkolwiek one mają czułość 25, także dopiero w terminie @ są najpewniejsze. Powodzenia
 
Do góry