reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska na teście ciążowym

Iga120584

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Marzec 2022
Postów
67
Czy kreska testowa zawsze powinna być zabarwiona na różowo / niebiesko? Zrobiłam dziś test i otrzymałam wynik taki jak na zdjęciu. Nie wiem czy jest pozytywny czy negatywny. Nie wiem tez kiedy miałam dni płodne, bo mam długie i nieregularne cykle. Wspolzylismy bez zabezpieczenia. Proszę o pomoc
 

Załączniki

  • FF67F5DD-56B3-4AC6-8DBC-E667C6194C65.jpeg
    FF67F5DD-56B3-4AC6-8DBC-E667C6194C65.jpeg
    463,3 KB · Wyświetleń: 330
reklama
Nie uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Skąd wiecie , ze test jest negatywny? Po wyschnięciu test wyglada w ten sposób :
 

Załączniki

  • 69CE60F8-1520-42B3-BDDD-6A5E68ABA6FB.jpeg
    69CE60F8-1520-42B3-BDDD-6A5E68ABA6FB.jpeg
    438,6 KB · Wyświetleń: 147
Nie uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Skąd wiecie , ze test jest negatywny? Po wyschnięciu test wyglada w ten sposób :
to miejsce w którym powinno odbarwić się gdyby test był pozytywny. Nie wmawiaj sobie bo to bez sensu ;) też miewałam takie testy a w ciąży nie byłam. Obecnie już w 10 dpo była różowa wyraźna kreska
 
Nie uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Skąd wiecie , ze test jest negatywny? Po wyschnięciu test wyglada w ten sposób :
Kreska powinna się wybarwić. U Ciebie się nie wybarwiła. Test jest negatywny i nie ma co się doszukiwać co tam jest jak wyschnie i nie ma sensu go trzymać i sprawdzać po czasie czy coś widać czy nie.
 
Kreska powinna się wybarwić tak jak podane jest w ulotce. U Ciebie kreska jest po prostu biała czyli w ogóle się nie wybarwiła. Ciąży nie ma.
 
reklama
Jakbyś była w ciazy to byłoby widać i raczej nie miałabyś wątpliwości ja czułość 25 robiłam z drugiego moczu rano i było widać gołym okiem od razu a popołudniu tego samego dnia czułość 10 i krecha jak talala
 
reklama
Do góry