reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska?

Dołączył(a)
14 Maj 2021
Postów
1
Hej. Jestem tu nowa i chcę się poradzić.
Od kilku dni miewam nudności i biegunki, nie wiem czy spowodowane to jakaś jelitowka czy jednak ciążą? Zrobiłam test wczoraj wieczorem po ok 5 min wyszła jedna kreska a dziś z rana jak się przypatrzylam była już druga ale blada.. Czy to jest odbarwienie że stało przez noc czy może jednak nie i jakaś mała nadzieja? Dodam że planowo powinnam dostać okres na dniach. Ostatnią tabletkę wzięłam w poniedziałek.
received_312400747147520.jpeg
 
reklama
Hej. Jestem tu nowa i chcę się poradzić.
Od kilku dni miewam nudności i biegunki, nie wiem czy spowodowane to jakaś jelitowka czy jednak ciążą? Zrobiłam test wczoraj wieczorem po ok 5 min wyszła jedna kreska a dziś z rana jak się przypatrzylam była już druga ale blada.. Czy to jest odbarwienie że stało przez noc czy może jednak nie i jakaś mała nadzieja? Dodam że planowo powinnam dostać okres na dniach. Ostatnią tabletkę wzięłam w poniedziałek.Zobacz załącznik 1271319
Test jest nieważny, przecież w instrukcji obsługi jest podany czas, w którym należy odczytać wynik.
 
Test jest negatywny, a to jest kreska fabryczna , powotorz test w dniu @ ,Twoje objawy wyglądają na jelitowke
 
Test jest nieważny. Zrób jutro drugi o czułości 10 z porannego moczu. I odczytaj w określonym w ulotce czasie.
 
Czesc dziewczyny. Pomozecie? Zrobilam dzisiaj test i nie wiem, czy wynik jest pozytywny, czy to kreska fabryczna? Jest blada i malo wyrazna..
 

Załączniki

  • 8F836A7A-D529-4943-B26C-D626F42D21C8.jpeg
    8F836A7A-D529-4943-B26C-D626F42D21C8.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 106
reklama
Do góry