reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska?

Drugi test wyszedł identycznie przed czasem 5 min. Druga gruba biała dobrze widoczna. Już się nie bawię w testy grzecznie zaczekam do @. Oczywiście dam znać jak się rozwiązała zaglostka.
 
reklama
Dziewczyny w dalszym ciągu sprawa jeszcze się nie wyjaśniła dziś powinna być @ na razie brak ale dzień w ta czy tamta to norma. Rano wykonałam test innej firmy PINK (ale nie zwróciłam uwagi że czułość jest 20 ml/u) i ponownie pojawiła się biała kreska gruba w miejscu testowej do 5 min. Z ciekawości wykonałam drugi płytkowy o mniejszej czułości - Negatyw nawet bez białej kreski. Testy robią sobie co chcą jak widać 😅
Szczerze nie nastawiam się na ciążę. Piersi przestały już tak boleć aż tak. Co jest u mnie często objawem zbliżającej się @ .
Fakt ciągnie mnie w podbrzuszu jak na @. Raczej nie miewam dużych bolów przed @ a bardziej tylko takie lekkie czasami pobolewanie bez wiekszego szalu... Więc nie znam bólów przemiesiaczkowych. Z racji różnych wyników testów wciaż na razie czekam. Z chęcią obale mit białej kreski że jest to wczesna ciąża. Naszukalam się informacji na ten temat opinie są różne albo żadne. Cień to cien, blada to blada, jasno różowa to jasno różowa. Ale biała ? Przezroczysta na 3 testach różnych firm? Być może zaburzenia hormonalne. Dam znać jak zagadka się rozwiąże. 🖐️
 
Dziewczyny w dalszym ciągu sprawa jeszcze się nie wyjaśniła dziś powinna być @ na razie brak ale dzień w ta czy tamta to norma. Rano wykonałam test innej firmy PINK (ale nie zwróciłam uwagi że czułość jest 20 ml/u) i ponownie pojawiła się biała kreska gruba w miejscu testowej do 5 min. Z ciekawości wykonałam drugi płytkowy o mniejszej czułości - Negatyw nawet bez białej kreski. Testy robią sobie co chcą jak widać 😅
Szczerze nie nastawiam się na ciążę. Piersi przestały już tak boleć aż tak. Co jest u mnie często objawem zbliżającej się @ .
Fakt ciągnie mnie w podbrzuszu jak na @. Raczej nie miewam dużych bolów przed @ a bardziej tylko takie lekkie czasami pobolewanie bez wiekszego szalu... Więc nie znam bólów przemiesiaczkowych. Z racji różnych wyników testów wciaż na razie czekam. Z chęcią obale mit białej kreski że jest to wczesna ciąża. Naszukalam się informacji na ten temat opinie są różne albo żadne. Cień to cien, blada to blada, jasno różowa to jasno różowa. Ale biała ? Przezroczysta na 3 testach różnych firm? Być może zaburzenia hormonalne. Dam znać jak zagadka się rozwiąże. 🖐️
A widziałaś kiedyś pozytywny test ciążowy z biała kreska? Bo ja nie. Pokażesz jak to wyglada?
 
A widziałaś kiedyś pozytywny test ciążowy z biała kreska? Bo ja nie. Pokażesz jak to wyglada?
Nie napisałam że jest pozytywny tylko że w miejscu gdzie jest kreska testowa pojawia się biała gruba kreska. Na 3 różnych testach (2xDOZ 1x pink) Z zapytaniem czy ktoś tak miał. Wstawiłam zdjęcie w pierwszym poscie u góry. Zobacz jeżeli nie widziałaś. Ja się z tym pierwszy raz spotkałam. (Adnotacja na 2 stronie)
 
Nie napisałam że jest pozytywny tylko że w miejscu gdzie jest kreska testowa pojawia się biała gruba kreska. Na 3 różnych testach (2xDOZ 1x pink) Z zapytaniem czy ktoś tak miał. Wstawiłam zdjęcie w pierwszym poscie u góry. Zobacz jeżeli nie widziałaś. Ja się z tym pierwszy raz spotkałam. (Adnotacja na 2 stronie)
Myślałam ze pokażesz wszystkie te testy. A może za dużo moczu dajesz?
 
Myślałam ze pokażesz wszystkie te testy. A może za dużo moczu dajesz?
3/4 krople bo to płytkowe. Nie robiłam zdjęć testow 2 i 3 bo jak wyszlo to samo to nawet nie przyszło mi do głowy dublować 😅 a teraz nie mam jak bo wyrzucam testy po czasie. Uważam ze to fabryczne i nie ma się co tym nakręcać. Dziewczyny u góry prosiły żeby dawac znac co i jak więc napisałam że w kolejnych firmach też taka fabryczna się zdarza choć firma doz bardzo mnie już rozczarowała nie raz 🙂
 
reklama
Dziewczyny w dalszym ciągu sprawa jeszcze się nie wyjaśniła dziś powinna być @ na razie brak ale dzień w ta czy tamta to norma. Rano wykonałam test innej firmy PINK (ale nie zwróciłam uwagi że czułość jest 20 ml/u) i ponownie pojawiła się biała kreska gruba w miejscu testowej do 5 min. Z ciekawości wykonałam drugi płytkowy o mniejszej czułości - Negatyw nawet bez białej kreski. Testy robią sobie co chcą jak widać 😅
Szczerze nie nastawiam się na ciążę. Piersi przestały już tak boleć aż tak. Co jest u mnie często objawem zbliżającej się @ .
Fakt ciągnie mnie w podbrzuszu jak na @. Raczej nie miewam dużych bolów przed @ a bardziej tylko takie lekkie czasami pobolewanie bez wiekszego szalu... Więc nie znam bólów przemiesiaczkowych. Z racji różnych wyników testów wciaż na razie czekam. Z chęcią obale mit białej kreski że jest to wczesna ciąża. Naszukalam się informacji na ten temat opinie są różne albo żadne. Cień to cien, blada to blada, jasno różowa to jasno różowa. Ale biała ? Przezroczysta na 3 testach różnych firm? Być może zaburzenia hormonalne. Dam znać jak zagadka się rozwiąże. 🖐️
Ale test ciążowy wykrywa hormon beta HCG. I to jego obecność odbarwia kreskę testową. Skoro kreska się nie odbarwia (jest biała) to znaczy, że bety nie ma. Test Ci żadnych zaburzeń hormonalnych nie wykaże, bo nie jest podatny na inne kobiece hormony. Może wyjść ewentualnie pozytywny w przypadku niektórych guzów, bo one wydzielają betę. Ale nadal wykrywa tylko HCG.
 
Do góry