reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ledwo widoczna kreska na teście

reklama
Wynik 201,1 🥰 jeszcze nie byłam u lekarza natomiast według kalendarze ciąży wychodzi że jest to czwarty tydzień mam nadzieję że wynik jest dobry bo widziałam że norma na czwarty tydzień wynosi od 500 do 1000
 
Hej, odkopuję trochę temat.. robiłam test dzień przed spodziewana miesiączka 29.08 i wyszła słaba kreska, dzień później również słaba kreska 30.08 i dwa dni później czyli dzisiaj 01.09 znowu słabo widoczna kreska 😔czy to normalne, że te kreski w ogóle nie ciemnieją? Jedna pierś mnie boli, mam zawroty głowy, od dwóch dni jakby nudności, jestem śpiąca. Na betę dopiero pójdę w poniedziałek, ale już sobie wkręcam, że to może skończy się poronieniem lub cp - jestem po poronieniu samoistnym w styczniu.
 
Do góry