reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DRUGA STRONA BRzUSzKA-lista

reklama
Zuzzi, gratuluje!!!! Opowiadaj kochana!! Zdjęcia! Wszystko dawaj! Jak sie czujesz???

[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Brawo brawo!!!
 
Anney rano. Boli mnie kość ogonowa i nie mogę za bardzo wstać bo robi mi się słabo. Do tego wydawało mi się, że to takie proste opisać poród minuta po minucie, a ja nie za bardzo to ogarniam. Wiem jedno. I jestem tego pewna jak mało czego, ale nie mam z tym problemu więc mnie nie pocieszajcie [emoji6] Bez zzo ni chu.a nie dałabym rady! Opowiem więcej jutro. Patrzę na niego jak słodko śpi i już nie potrzebuję snu [emoji16]
Dzięki za kciuki [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Zuzzi zazdroszcze kazdej ktora dostala jakiekolwiek znieczulenie, o zzo nawet juz nie wspominajac! Ja to nawet gazu nie dostalam ;( super ze juz po!!
 
reklama
To i ja się dopisze.

lucere, Ignacy, ur. 20.08 godz 23.30, poród sn, 3940 gr, 52 cm. 41+3.

Ps. Anney, pierwsze 10 osób ma wpisy z liczbą porzadkowa, kolejne już nie. Można to jakoś ujednolicić?
 
Do góry